fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA зустріч імпортерів і експортерів у Харкові

24/ 09/ 2019
  Обравши європейський шлях розвитку, Україна невпинно його торує. В рамках Угоди про Асоціацію з ЄС імплементуються закони, що гармонізують українське законодавство з вимогами і стандартами Європейського Співтовариства. Представники EBA зустрілися з представниками влади, щоб обговорити Закон про харчові продукти, який вступає в дію. В.о. начальника Південної регіональної служби держсанветконтролю Ігор Лоцкін висвітлив основні вимоги до маркування і прояснив механізми контролю імпорту та обігу харчових продуктів. Митний експерт-практик Віра Носова презентувала вимоги Європейського Союзу до безпеки і якості продуктів на всіх етапах ланцюга виробництва. Валерій Найчук, начальник Управління організації митного контролю та оформлення Харківської митниці, підкреслив переваги нового закону для споживачів і органів контролю. «Зараз триває обговорення нових стандартів в рамках Закону про харчові продукти. Отже, якщо оператори ринку знаходять якісь суперечності у законодавстві, вони можуть звертатися із пропозиціями від Європейської Бізнес Асоціації», - закликав Ігор Лоцкін.

Обравши європейський шлях розвитку, Україна невпинно його торує. В рамках Угоди про Асоціацію з ЄС імплементуються закони, що гармонізують українське законодавство з вимогами і стандартами Європейського Співтовариства.

Представники EBA зустрілися з представниками влади, щоб обговорити Закон про харчові продукти, який вступає в дію. В.о. начальника Південної регіональної служби держсанветконтролю Ігор Лоцкін висвітлив основні вимоги до маркування і прояснив механізми контролю імпорту та обігу харчових продуктів. Митний експерт-практик Віра Носова презентувала вимоги Європейського Союзу до безпеки і якості продуктів на всіх етапах ланцюга виробництва. Валерій Найчук, начальник Управління організації митного контролю та оформлення Харківської митниці, підкреслив переваги нового закону для споживачів і органів контролю.

«Зараз триває обговорення нових стандартів в рамках Закону про харчові продукти. Отже, якщо оператори ринку знаходять якісь суперечності у законодавстві, вони можуть звертатися із пропозиціями від Європейської Бізнес Асоціації», – закликав Ігор Лоцкін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: