fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA закликає прийняти законопроєкт щодо внутрішнього водного транспорту

30/ 09/ 2020
  Бізнес вітає довгоочікуваний старт реформи річкових перевезень та підтримує необхідність прийняття галузевого законопроекту «Про внутрішній водний транспорт» для розвитку внутрішніх водних шляхів України у випадку, якщо будуть збереженні принципові положення, напрацьовані за участі бізнесу перед другим читанням. Ключові напрацювання, які депутати врахували під час доопрацювання законопроєкту, та які мають важливе значення для розвитку внутрішніх водних шляхів, зокрема: - залишення функцій реєстрації ліній закордонного плавання за Морською адміністрацією - встановлення ліцензування діяльності лише для перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів внутрішніми водними шляхами (а не ліцензування вантажних перевезень загалом)  - виключення положення щодо фінансування внутрішніх водних шляхів за рахунок портових зборів. Бізнес виступає за цільове використання портових зборів, вони мають використовуватися на розвиток морської галузі. Зменшення необґрунтованих регуляторних і бюрократичних бар’єрів (прибирання положень, які передбачали введення додаткових видів ліцензування, погоджень при реалізації проектів будівництва на річках, підтверджень системи управління безпекою річковими терміналами, а не судноплавними компаніями, наповнення аварійного фонду, безпідставних штрафів при роботі річкових терміналів і річкових суден). На переконання експертів Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації, у результаті доопрацювання тексту законопроєкту до другого читання, разом з частковим врахуванням пропозицій експертів Комітету Асоціації, рівень відповідності його положень міжнародному досвіду та європейській практиці суттєво підвищився. Тож бізнес сподівається на прийняття якісного закону, який сприятиме розвитку вантажопотоку на річках України та залученню інвестицій у галузь.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Бізнес вітає довгоочікуваний старт реформи річкових перевезень та підтримує необхідність прийняття галузевого законопроекту «Про внутрішній водний транспорт» для розвитку внутрішніх водних шляхів України у випадку, якщо будуть збереженні принципові положення, напрацьовані за участі бізнесу перед другим читанням. Ключові напрацювання, які депутати врахували під час доопрацювання законопроєкту, та які мають важливе значення для розвитку внутрішніх водних шляхів, зокрема:

– залишення функцій реєстрації ліній закордонного плавання за Морською адміністрацією

– встановлення ліцензування діяльності лише для перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів внутрішніми водними шляхами (а не ліцензування вантажних перевезень загалом) 

– виключення положення щодо фінансування внутрішніх водних шляхів за рахунок портових зборів. Бізнес виступає за цільове використання портових зборів, вони мають використовуватися на розвиток морської галузі.

Зменшення необґрунтованих регуляторних і бюрократичних бар’єрів (прибирання положень, які передбачали введення додаткових видів ліцензування, погоджень при реалізації проектів будівництва на річках, підтверджень системи управління безпекою річковими терміналами, а не судноплавними компаніями, наповнення аварійного фонду, безпідставних штрафів при роботі річкових терміналів і річкових суден).

На переконання експертів Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації, у результаті доопрацювання тексту законопроєкту до другого читання, разом з частковим врахуванням пропозицій експертів Комітету Асоціації, рівень відповідності його положень міжнародному досвіду та європейській практиці суттєво підвищився. Тож бізнес сподівається на прийняття якісного закону, який сприятиме розвитку вантажопотоку на річках України та залученню інвестицій у галузь.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: