fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Yoga Weekend з Людмилою Суханюк-Копієвською

02/ 05/ 2020
  На цих вихідних наші гості побували на онлайн-занятті з йоги разом із Людмилою Суханюк-Копієвською, сертифікованим інструктором йоги з багаторічним досвідом викладання. Людмила розповіла про цінність йоги та поділилась фізичними та духовними практиками, що дарують гарне самопочуття та бадьорість духу. Дякуємо Людмилі та усім учасникам, що були разом з нами та сподіваємось, що наші гості отримали корисну інформацію для себе та з задоволенням провели час 🙂 Відео заняття для тих, хто не встиг приєднатися або ж хоче зробити йогу для себе постійною практикою. 

На цих вихідних наші гості побували на онлайн-занятті з йоги разом із Людмилою Суханюк-Копієвською, сертифікованим інструктором йоги з багаторічним досвідом викладання.

Людмила розповіла про цінність йоги та поділилась фізичними та духовними практиками, що дарують гарне самопочуття та бадьорість духу. Дякуємо Людмилі та усім учасникам, що були разом з нами та сподіваємось, що наші гості отримали корисну інформацію для себе та з задоволенням провели час 🙂

Відео заняття для тих, хто не встиг приєднатися або ж хоче зробити йогу для себе постійною практикою.

Спікери

1 / 1
Людмила Суханюк-Копієвська
Cертифікований інструктор з йоги та оздоровчого фітнесу, має 25-ти річний досвід викладання, розробила свій авторський стиль Diatonic Yoga, та енергетичну практику «Благодатне тіло», автор книги «Йога. Мистецтво жити легко».
Людмила Суханюк-Копієвська

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: