fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Western Ukrainian AGMM Вечірній прийом

14/ 12/ 2018
    Чарівні фото від Ігора Енкора Родзинкою на завершення AGMM Day 2018 став урочистий прийом у Дилерському центрі BMW Аріа Моторс, де на прикладі машин марки BMW якнайкраще вдалося показати потенціал України - чохли зроблені компанією Bader, кабель від Nexans, ІТ рішення та металеві труби теж від відомих компаній, що працюють в Україні. Від імені членів Асоціації ще раз дякуємо Львівська обласна державна адміністрація, ДФС у Львівській області, Львівська Митниця ДФС, Львівська міська рада за співпрацю в створенні сприятливого інвестиційного середовища! А також - Представництву ЄС в Україні, Посольству Австрії в Україні, Посольству Великої Британії в Україні, Посольству Норвегії в Україні, Посольству Бельгії в Україні - за час та увагу приділену нашому AGM Day 2018! Сподіваємося, що після AGM Day 2018 спільно транслюватимемо надалі думку, що Україна має шалений потенціал, потребує сильної економіки і може бути гарним партнером інвесторам з-за кордону. Фінансові партнери зустрічі: Арія Моторс, Едвайс Груп, Арцінгер, ABT Баварія Україна, Гульдманн Україна, Інго Україна, Залтех Україна. Діліться цими спогадами та враженнями зі своїми друзями! Сила AGM Day 2018 в обєднанні зусиль заради гарної мети! Ми хочемо подякувати всім, хто був залучений до реалізації проекту! Особливо нашим ключовим партнерам - Advice Group, Arzinger Law Office, Арія Моторс - BMW dealer, AWT Bavaria BMW & MINI, Guldmann Ukraine, INGO Ukraine, Zaltech Ukraine! Гостинним партнерам - Split Club Lviv, SoftServe Партнерам настрою - Кава Leo Coffee, Confiserie JUST, Pernod Ricard Ukraine, Carlsberg Ukraine, Gooch Brown Партнерам з організації заходів - Event-агенція Ovatio, Студія Ексклюзив, ДікАрт. Партнерам подарунків - Bogush, PZU Ukraine, ALP Business Consult, Galicia Greenery. Транспортному партнеру - GTL, партнеру з перекладацьких послуг - Перекладацький центр Галерея Мов, безпековому партнеру - Exposervice Security. Віримо, що AGM Day 2018 став для всіх партнерів та учасників гарною платформою для обміну власними успішними проектами та започаткування корисних знайомств!
01/

 

Чарівні фото від Ігора Енкора

Родзинкою на завершення AGMM Day 2018 став урочистий прийом у Дилерському центрі BMW “Аріа Моторс”, де на прикладі машин марки “BMW” якнайкраще вдалося показати потенціал України – чохли зроблені компанією “Bader”, кабель від “Nexans”, ІТ рішення та металеві труби теж від відомих компаній, що працюють в Україні.

Від імені членів Асоціації ще раз дякуємо Львівська обласна державна адміністрація, ДФС у Львівській області, Львівська Митниця ДФС, Львівська міська рада за співпрацю в створенні сприятливого інвестиційного середовища! А також – Представництву ЄС в Україні, Посольству Австрії в Україні, Посольству Великої Британії в Україні, Посольству Норвегії в Україні, Посольству Бельгії в Україні – за час та увагу приділену нашому AGM Day 2018!

Сподіваємося, що після AGM Day 2018 спільно транслюватимемо надалі думку, що Україна має шалений потенціал, потребує сильної економіки і може бути гарним партнером інвесторам з-за кордону.

Фінансові партнери зустрічі: Арія Моторс, Едвайс Груп, Арцінгер, ABT Баварія Україна, Гульдманн Україна, Інго Україна, Залтех Україна.

Діліться цими спогадами та враженнями зі своїми друзями! Сила AGM Day 2018 в об’єднанні зусиль заради гарної мети! Ми хочемо подякувати всім, хто був залучений до реалізації проекту!

Особливо нашим ключовим партнерам – Advice Group, Arzinger Law Office, Арія Моторс – BMW dealer, AWT Bavaria BMW & MINI, Guldmann Ukraine, INGO Ukraine, Zaltech Ukraine!

Гостинним партнерам – Split Club Lviv, SoftServe

Партнерам настрою – Кава “Leo Coffee”, Confiserie JUST, Pernod Ricard Ukraine, Carlsberg Ukraine, Gooch Brown

Партнерам з організації заходів – Event-агенція Ovatio, Студія Ексклюзив, ДікАрт.

Партнерам подарунків – Bogush, PZU Ukraine, ALP Business Consult, Galicia Greenery.

Транспортному партнеру – GTL, партнеру з перекладацьких послуг – Перекладацький центр “Галерея Мов”, безпековому партнеру – Exposervice Security.

Віримо, що AGM Day 2018 став для всіх партнерів та учасників гарною платформою для обміну власними успішними проектами та започаткування корисних знайомств!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: