fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Western Ukrainian AGMM Бізнес-сніданок

14/ 12/ 2018
    AGMM Day 2018 – особливий проект Асоціації, метою якого було показати представникам дипломатичних місій, компаніям з інших регіонів та в цілому членам Асоціації потенціал Західної України на прикладі успішних бізнесових проектів. Нам є що показати і про це варто говорити іноземним партнерам, щоб підвищувати імідж України серед світової спільноти. Проект складався з серії заходів - бізнес-сніданку, конференції, поїздки на компанію та вечірнього прийому. До проекту долучилось близько 25 партнерів та більше 200 учасників. Щиро дякуємо партнерам Split Club Lviv за смачну підтримку в рамках бізнес-сніданку та долучення до ідеї формування позитивного іміджу України!
01/

 

AGMM Day 2018 – особливий проект Асоціації, метою якого було показати представникам дипломатичних місій, компаніям з інших регіонів та в цілому членам Асоціації потенціал Західної України на прикладі успішних бізнесових проектів. Нам є що показати і про це варто говорити іноземним партнерам, щоб підвищувати імідж України серед світової спільноти.

Проект складався з серії заходів – бізнес-сніданку, конференції, поїздки на компанію та вечірнього прийому.

До проекту долучилось близько 25 партнерів та більше 200 учасників.

Щиро дякуємо партнерам Split Club Lviv за смачну підтримку в рамках бізнес-сніданку та долучення до ідеї формування позитивного іміджу України!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: