fbpx

EBA Welcome Coffee у Харкові

16/ 01/ 2020
  EBA крокує в ногу з часом і запроваджує нові технології в роботі. Оновлений та зручніший особистий кабінет, Telegram bot, нові опції на сайті – все це спрямовано на покращення обслуговування членських компаній, економії їхнього часу та зручності. Іноді зміни запроваджуються так швидко, що не всі встигають слідкувати за ними. Саме з цього приводу зібралися в офісі на каву представники компаній сектору фармацевтики, медичного обладнання і логістики. Зручна нагода познайомитися з новими опціями EBA та поспілкуватись. Не встигли розібратися з новими опціями? Запрошуємо до офісу!

EBA крокує в ногу з часом і запроваджує нові технології в роботі. Оновлений та зручніший особистий кабінет, Telegram bot, нові опції на сайті – все це спрямовано на покращення обслуговування членських компаній, економії їхнього часу та зручності. Іноді зміни запроваджуються так швидко, що не всі встигають слідкувати за ними.

Саме з цього приводу зібралися в офісі на каву представники компаній сектору фармацевтики, медичного обладнання і логістики. Зручна нагода познайомитися з новими опціями EBA та поспілкуватись.

Не встигли розібратися з новими опціями? Запрошуємо до офісу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: