fbpx

EBA Welcome Coffee у Дніпрі

01/ 11/ 2018
    Надзвичайно продуктивний ранок сьогодні видався у Дніпрі, де ЕВА Welcome Coffee зібрав на запашну ранкову каву дійсних та потенційних учасників Асоціації, для того щоб познайомитися поближче, обговорити останні успіхи та досягнення в діяльності Асоціації, а також презентувати наші нові проекти. Окрім того, всі учасники мали нагоду представити себе та свою компанію, поділитися своїм досвідом співпраці з Асоціацією. Так, ми дуже дякуємо компаніям Аксор Індастрі, KSG Agro, Metro Cash&Carry й ЮА «Абсолют» та особисто їх представникам Олені Крекніній, Андрію Мудрієвському, Дмитру Синєвіду та Ользі Кондаковій за теплі слова про нашу співпрацю. Та це ще не все, адже наприкінці зустрічі на учасників очікував надзвичайно приємний сюрприз від партнера нашого заходу компанії Міжнародні авіалінії України! Серед присутніх були розіграні авіаквитки на переліт у напрямку Україна-Європа в обидва кінці, а щасливим переможцем стала Ольга Кондакова, директор з маркетингу ЮА «Абсолют». Вітаємо і бажаємо Ользі гарної подорожі! Завершили зустріч приємним спілкуванням, обміном ідеями та думками. Нам завжди дуже приємно, коли прямо на наших зустрічах учасники заводять нові знайомства, які потім переростають у справжні взаємовигідні бізнес-партнерства. Дякуємо усім учасникам заходу за ваш гарний настрій і бажаємо вдалого завершення тижня! Дякуємо компанії МАУ за цінний подарунок, а кав’ярні «Нос» та Gogol Hub за їх гостинний прийом!
01/

 

Надзвичайно продуктивний ранок сьогодні видався у Дніпрі, де ЕВА Welcome Coffee зібрав на запашну ранкову каву дійсних та потенційних учасників Асоціації, для того щоб познайомитися поближче, обговорити останні успіхи та досягнення в діяльності Асоціації, а також презентувати наші нові проекти.

Окрім того, всі учасники мали нагоду представити себе та свою компанію, поділитися своїм досвідом співпраці з Асоціацією. Так, ми дуже дякуємо компаніям Аксор Індастрі, KSG Agro, Metro Cash&Carry й ЮА «Абсолют» та особисто їх представникам Олені Крекніній, Андрію Мудрієвському, Дмитру Синєвіду та Ользі Кондаковій за теплі слова про нашу співпрацю.

Та це ще не все, адже наприкінці зустрічі на учасників очікував надзвичайно приємний сюрприз від партнера нашого заходу компанії Міжнародні авіалінії України! Серед присутніх були розіграні авіаквитки на переліт у напрямку Україна-Європа в обидва кінці, а щасливим переможцем стала Ольга Кондакова, директор з маркетингу ЮА «Абсолют». Вітаємо і бажаємо Ользі гарної подорожі!

Завершили зустріч приємним спілкуванням, обміном ідеями та думками. Нам завжди дуже приємно, коли прямо на наших зустрічах учасники заводять нові знайомства, які потім переростають у справжні взаємовигідні бізнес-партнерства.

Дякуємо усім учасникам заходу за ваш гарний настрій і бажаємо вдалого завершення тижня! Дякуємо компанії МАУ за цінний подарунок, а кав’ярні «Нос» та Gogol Hub за їх гостинний прийом!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: