fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Welcome Coffee у Дніпрі

31/ 01/ 2019
    Сьогодні, 31 січня, Асоціація у Дніпрі була дуже рада зустрітися та поспілкуватися за ранковою кавою з компаніями-учасницями та партнерами офісу у рамках спеціальної зустрічі EBA Welcome Coffee. У дружньому колі ми говорили про діяльність Асоціації, її заходи та комітети, інструменти і відкриті можливості, які надають додатковий поштовх для розвитку кожної компанії! Також презентували нові проекти Дніпровського офісу на 2019 рік і закликали компанії бути проактивними, брати участь в заходах Асоціації та ініціювати спільні програми для розвитку регіонального бізнесу. Крім того, усі учасники зустрічі мали можливість познайомитись з діючими членами Асоціації та привітати нові компанії, які нещодавно до нас долучились, і, звичайно, завести нові корисні ділові знайомства у невимушеній атмосфері. Ми дякуємо усім присутнім за гарний настрій. І звичайно, нашому партнеру Reikartz Collection за гостинність, а Українській Компанії Кави - за добрий бадьорий кавовий ранок усіх учасників зустрічі.
01/

 

Сьогодні, 31 січня, Асоціація у Дніпрі була дуже рада зустрітися та поспілкуватися за ранковою кавою з компаніями-учасницями та партнерами офісу у рамках спеціальної зустрічі EBA Welcome Coffee. У дружньому колі ми говорили про діяльність Асоціації, її заходи та комітети, інструменти і відкриті можливості, які надають додатковий поштовх для розвитку кожної компанії! Також презентували нові проекти Дніпровського офісу на 2019 рік і закликали компанії бути проактивними, брати участь в заходах Асоціації та ініціювати спільні програми для розвитку регіонального бізнесу.

Крім того, усі учасники зустрічі мали можливість познайомитись з діючими членами Асоціації та привітати нові компанії, які нещодавно до нас долучились, і, звичайно, завести нові корисні ділові знайомства у невимушеній атмосфері.

Ми дякуємо усім присутнім за гарний настрій. І звичайно, нашому партнеру Reikartz Collection за гостинність, а Українській Компанії Кави – за добрий бадьорий кавовий ранок усіх учасників зустрічі.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: