fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Welcome Coffee у Дніпрі

22/ 05/ 2018
    У вівторок, 22 травня, Дніпровський офіс Асоціації був знову радий вітати нові компанії у своєму складі. Робили це у форматі вже традиційної зустрічі Welcome Coffee, у якій також взяли участь й представники інших компаній-членів Асоціації, щоб дізнатися про останні події, нові проекти і можливості. Та найбільш урочистим моментом ранкової зустрічі стало вручення сертифікатів членства 3 новим компаніям: «Агро КМР», «Виробниче об’єднання «Оскар» та «УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ» (мережа супермаркетів «Брусничка»). Креативний простір Gogol Hub додав яскравих барв у настрій всім учасникам, а запашна кава тільки сприяла неформальному й активному знайомству й спілкуванню учасників між собою. Дякуємо нашим партнерам Gogol Hub  за гостинність, а також Pepsico, Nestle та JDE за каву, освіжаючі напої та солодощі.
01/

 

У вівторок, 22 травня, Дніпровський офіс Асоціації був знову радий вітати нові компанії у своєму складі. Робили це у форматі вже традиційної зустрічі Welcome Coffee, у якій також взяли участь й представники інших компаній-членів Асоціації, щоб дізнатися про останні події, нові проекти і можливості.

Та найбільш урочистим моментом ранкової зустрічі стало вручення сертифікатів членства 3 новим компаніям: «Агро КМР», «Виробниче об’єднання «Оскар» та «УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ» (мережа супермаркетів «Брусничка»).

Креативний простір Gogol Hub додав яскравих барв у настрій всім учасникам, а запашна кава тільки сприяла неформальному й активному знайомству й спілкуванню учасників між собою.

Дякуємо нашим партнерам Gogol Hub  за гостинність, а також Pepsico, Nestle та JDE за каву, освіжаючі напої та солодощі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: