fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA зустріч у Харкові з Послом Франції в Україні паном Етьєном де Понсеном

25/ 03/ 2021
  Відбулася ТОП зустріч EBA Kharkiv із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні паном Етьєном де Понсеном, який прибув до Харкова з нагоди відкриття фестивалю «Французька весна». У вступній промові пан Посол висловив зацікавленість у співробітництві України та Франції у сільському господарстві, IT, оборонній сфері, переробці відходів та інших екологічних ініціативах, тощо. Що стосується питань інвестування в економіку України - залежить від рівня правової культури та функціонування судової системи нашої держави. В ході дискусії керівники компаній Харківського офісу Асоціації підіймали питання реалізації спільних агро-проєктів та їх фінансування, співробітництва між профільними асоціаціями. Торкнулися Законопроєкту №3618 Про рієлтерську діяльність в Україні”, який, на думку фахівців сектору нерухомості, суперечить положенням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Представники банківських та аудиторських установ запевнили пана де Понсена, що дотримуються європейських стандартів, та висловили готовність співпрацювати з французькими інвесторами. Мова зайшла і про високий рівень корупції в нашій країні, що наразі є суттєвою перешкодою для ділової співпраці. Пан де Понсен вірить у потенціал України, проте бачить необхідність у посиленні роботи в побудові правової держави, адже кожна французька компанія, яка планує інвестувати в українську економіку, має бути впевнена у відсутності ризиків. Голова Координаційної ради ЕВА Kharkiv Ігор Сбітнєв підтримав необхідність дотримання європейських стандартів ведення бізнесу і наголосив, що в бізнес-колах EBA Франція неодмінно знайде надійних та порядних партнерів з будь-яких питань. Пан Етьєн де Понсен висловив подяку члену Координаційної ради Харківського офісу Асоціації Сергію Політучому, Почесному консулу Франції в Харківській, Сумській і Полтавській областях, за суттєвий внесок у розвиток двосторонніх відносин, безпосередньо - за реалізацію культурних проєктів. Щиро вдячні пану де Понсену і Фабрісу Дісдьє, директору Alliance Française, за нагоду поспілкуватися особисто та прагнення почути голос бізнесу! Партнер локації

Відбулася ТОП зустріч EBA Kharkiv із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні паном Етьєном де Понсеном, який прибув до Харкова з нагоди відкриття фестивалю «Французька весна».

У вступній промові пан Посол висловив зацікавленість у співробітництві України та Франції у сільському господарстві, IT, оборонній сфері, переробці відходів та інших екологічних ініціативах, тощо. Що стосується питань інвестування в економіку України – залежить від рівня правової культури та функціонування судової системи нашої держави.

В ході дискусії керівники компаній Харківського офісу Асоціації підіймали питання реалізації спільних агро-проєктів та їх фінансування, співробітництва між профільними асоціаціями. Торкнулися Законопроєкту №3618 “Про рієлтерську діяльність в Україні”, який, на думку фахівців сектору нерухомості, суперечить положенням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Представники банківських та аудиторських установ запевнили пана де Понсена, що дотримуються європейських стандартів, та висловили готовність співпрацювати з французькими інвесторами.

Мова зайшла і про високий рівень корупції в нашій країні, що наразі є суттєвою перешкодою для ділової співпраці. Пан де Понсен вірить у потенціал України, проте бачить необхідність у посиленні роботи в побудові правової держави, адже кожна французька компанія, яка планує інвестувати в українську економіку, має бути впевнена у відсутності ризиків.

Голова Координаційної ради ЕВА Kharkiv Ігор Сбітнєв підтримав необхідність дотримання європейських стандартів ведення бізнесу і наголосив, що в бізнес-колах EBA Франція неодмінно знайде надійних та порядних партнерів з будь-яких питань.

Пан Етьєн де Понсен висловив подяку члену Координаційної ради Харківського офісу Асоціації Сергію Політучому, Почесному консулу Франції в Харківській, Сумській і Полтавській областях, за суттєвий внесок у розвиток двосторонніх відносин, безпосередньо – за реалізацію культурних проєктів.

Щиро вдячні пану де Понсену і Фабрісу Дісдьє, директору Alliance Française, за нагоду поспілкуватися особисто та прагнення почути голос бізнесу!

Партнер локації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: