fbpx

EBA та Avellum обговорили новий контракт Gafta 78UА

06/ 02/ 2020
    Минулого тижня відбувся спільний семінар Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації та юридичної фірми Avellum, під час якого бізнес мав змогу детальніше ознайомитися з новим контрактом GAFTA 78UА. GAFTA 78UA – перший контракт для українського ринку, який був розроблений спеціально з урахуванням місцевої специфіки торгівлі та перевезень з використанням залізничного та автомобільного транспорту. Партнери Avellum розповіли про ідею та історію створення контракту, а також про зміни в торгівлі зерновими культурами в Україні на базисах CPT, DAP та інших. Даний контракт був розроблений робочою групою під егідою київського офісу GAFTA, за участі Avellum, та оприлюднений 1 вересня 2019 року. 
01/

 

Минулого тижня відбувся спільний семінар Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації та юридичної фірми Avellum, під час якого бізнес мав змогу детальніше ознайомитися з новим контрактом GAFTA 78UА.

GAFTA 78UA – перший контракт для українського ринку, який був розроблений спеціально з урахуванням місцевої специфіки торгівлі та перевезень з використанням залізничного та автомобільного транспорту.

Партнери Avellum розповіли про ідею та історію створення контракту, а також про зміни в торгівлі зерновими культурами в Україні на базисах CPT, DAP та інших.

Даний контракт був розроблений робочою групою під егідою київського офісу GAFTA, за участі Avellum, та оприлюднений 1 вересня 2019 року. 

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: