fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA, Райффайзен Банк та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу

27/ 04/ 2022
  Малі підприємці забезпечують економічний тил держави. Ті, у кого є можливість, продовжують заробляти, підтримувати робочі місця, сплачувати податки і займатися гуманітарною допомогою. Аби далі ефективно працювати в умовах війни, малий бізнес має бути забезпечений доступом до актуальних знань.  Саме тому Райффайзен Банк та VISA спільно з Європейською Бізнес Асоціацією  запускають новий сезон освітніх заходів на платформі SME ONLINE Hub в рамках проєкту  Unlimit Ukraine. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для ведення бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. В рамках програми заплановано 8 вебінарів на актуальні теми. Перший вебінар заплановано на 5 травня 2022 року, початок об 11:00 за українським часом. Плануємо розібрати одну з найактуальніших тем сьогодення: «Податкове законодавство на час військового стану» за участі Ніни Бец, провідного юриста практики податкового права юридичної компанії «Ілляшев та Партнери». Другий вебінар заплановано на 2 червня 2022 року, початок об 11:00 за українським часом. Поговоримо про «Онлайн-маркетинг у воєнних умовах. Як просуватися на інших ринках?»разом з Антоном Воронюком,  керівником академії WebPromoExperts, директором з розвитку інтернет-агентства WebPromo. Третій вебінар заплановано на липень 2022 року. Розберемо фінансовий аспект підприємництва та поговоримо про «Джерела фінансування бізнесу. Як грамотно скласти бізнес -план?» разом з Анатолієм Савченком, старшим менеджером компанії PwC. Про наступні вебінари будемо повідомляти через розсилки та на сайті Асоціації. Тож слідкуйте за нашими анонсами! Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону, який охопить всю Україну. Чекаємо вас на SME ONLINE Hub у пошуку знань, які дозволять відкрити нові інструменти та опанувати необхідні навички для розвитку бізнесу в умовах воєнного часу.

Малі підприємці забезпечують економічний тил держави. Ті, у кого є можливість, продовжують заробляти, підтримувати робочі місця, сплачувати податки і займатися гуманітарною допомогою. Аби далі ефективно працювати в умовах війни, малий бізнес має бути забезпечений доступом до актуальних знань. 

Саме тому Райффайзен Банк та VISA спільно з Європейською Бізнес Асоціацією  запускають новий сезон освітніх заходів на платформі SME ONLINE Hub в рамках проєкту  Unlimit Ukraine.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для ведення бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

В рамках програми заплановано вебінарів на актуальні теми.

Перший вебінар заплановано на 5 травня 2022 року, початок об 11:00 за українським часом. Плануємо розібрати одну з найактуальніших тем сьогодення: «Податкове законодавство на час військового стану» за участі Ніни Бец, провідного юриста практики податкового права юридичної компанії «Ілляшев та Партнери».

Другий вебінар заплановано на 2 червня 2022 року, початок об 11:00 за українським часом. Поговоримо про «Онлайн-маркетинг у воєнних умовах. Як просуватися на інших ринках?»разом з Антоном Воронюком,  керівником академії WebPromoExperts, директором з розвитку інтернет-агентства WebPromo.

Третій вебінар заплановано на липень 2022 року. Розберемо фінансовий аспект підприємництва та поговоримо про «Джерела фінансування бізнесу. Як грамотно скласти бізнес -план?» разом з Анатолієм Савченком, старшим менеджером компанії PwC.

Про наступні вебінари будемо повідомляти через розсилки та на сайті Асоціації. Тож слідкуйте за нашими анонсами!

Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону, який охопить всю Україну.

Чекаємо вас на SME ONLINE Hub у пошуку знань, які дозволять відкрити нові інструменти та опанувати необхідні навички для розвитку бізнесу в умовах воєнного часу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: