fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA, Райффайзен Банк Аваль та VISA запускають освітній проєкт Raif Premium

15/ 03/ 2021
  Європейська Бізнес Асоціація разом з Райффайзен Банком Аваль та VISA 15 березня 2021р. започатковують спільний проєкт, що має покращити доступ підприємців до якісної бізнес-освіти міжнародного рівня. В рамках проєкту бізнес преміум клієнти Райффайзен Банку Аваль отримують можливість брати участь у будь-яких освітніх заходах та програмах, представлених на платформі Центру професійного розвитку Асоціації. Так, підприємцям, які  є преміум клієнтами банку, відкривається доступ до десятків лекцій, тренінгів, бізнес-ігор, програм розвитку за 20 різними напрямками із залученням найкращих світових та вітчизняних експертів. Відтепер, бізнес преміум клієнти банку можуть навчатися за найактуальнішими програмами з підприємництва на рівних умовах з членами Європейської Бізнес Асоціації! Для того, щоб долучитися до освітніх заходів, бізнес клієнт повинен мати відкритий бізнес рахунок в Райфі та обслуговуватися у пакеті «Бізнес еліт+» або «Бізнес Еліт», бути зареєстрованим у бізнес чат-боті Raiffeisen Business та пройти реєстрацію в чат-боті в меню «Освітня програма ЕВА». Щоб долучитися до обраного заходу, підприємець після реєстрації має залишити заявку на участь на сайті ЕВА на сторінці відповідного освітнього заходу чи програми через кнопку «Raif Premium». Олена Еро. Менеджер проєкту Unlimit Ukraine, координатор проєкту Raif Premium з боку Європейської Бізнес Асоціації. За початковим задумом, освітня платформа Асоціації мала слугувати потребам членських компаній Асоціації, в основному представникам великого бізнесу, у набутті нових знань та підвищення кваліфікації співробітників. Згодом можливість навчатися з’явилася у малих підприємців за розширеної участі в програмі Unlimit Ukraine. Зараз ми хочемо спробувати цей новий формат із Райффайзен Банком Аваль, щоб підприємства, які не є членами Асоціації та її проєктів, теж мали доступ до преміального бізнес-навчання.  Якісна ділова освіта дозволить  преміальним бізнес-клієнтам Райффайзен Банку Аваль покращити свою майстерність та відкрити нові шляхи до розвязання питань бізнесу, а також дає розуміння дієвих інструментів необхідних для здійснення підприємницької діяльності в сучасних реаліях. Більше інформації про наявні програми.

Європейська Бізнес Асоціація разом з Райффайзен Банком Аваль та VISA 15 березня 2021р. започатковують спільний проєкт, що має покращити доступ підприємців до якісної бізнес-освіти міжнародного рівня.

В рамках проєкту бізнес преміум клієнти Райффайзен Банку Аваль отримують можливість брати участь у будь-яких освітніх заходах та програмах, представлених на платформі Центру професійного розвитку Асоціації. Так, підприємцям, які  є преміум клієнтами банку, відкривається доступ до десятків лекцій, тренінгів, бізнес-ігор, програм розвитку за 20 різними напрямками із залученням найкращих світових та вітчизняних експертів. Відтепер, бізнес преміум клієнти банку можуть навчатися за найактуальнішими програмами з підприємництва на рівних умовах з членами Європейської Бізнес Асоціації!

Для того, щоб долучитися до освітніх заходів, бізнес клієнт повинен мати відкритий бізнес рахунок в Райфі та обслуговуватися у пакеті «Бізнес еліт+» або «Бізнес Еліт», бути зареєстрованим у бізнес чат-боті Raiffeisen Business та пройти реєстрацію в чат-боті в меню «Освітня програма ЕВА». Щоб долучитися до обраного заходу, підприємець після реєстрації має залишити заявку на участь на сайті ЕВА на сторінці відповідного освітнього заходу чи програми через кнопку «Raif Premium».

Олена Еро Менеджер проєкту Unlimit Ukraine, координатор проєкту Raif Premium з боку Європейської Бізнес Асоціації
За початковим задумом, освітня платформа Асоціації мала слугувати потребам членських компаній Асоціації, в основному представникам великого бізнесу, у набутті нових знань та підвищення кваліфікації співробітників. Згодом можливість навчатися з’явилася у малих підприємців за розширеної участі в програмі Unlimit Ukraine. Зараз ми хочемо спробувати цей новий формат із Райффайзен Банком Аваль, щоб підприємства, які не є членами Асоціації та її проєктів, теж мали доступ до преміального бізнес-навчання.

Якісна ділова освіта дозволить  преміальним бізнес-клієнтам Райффайзен Банку Аваль покращити свою майстерність та відкрити нові шляхи до розв’язання питань бізнесу, а також дає розуміння дієвих інструментів необхідних для здійснення підприємницької діяльності в сучасних реаліях. Більше інформації про наявні програми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: