fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Party-without-ties at Central Bar

16/ 02/ 2017
  Коли свята давно минули і всі вже поринули в роботу з головою, Південноукраїнський офіс Асоціації запропонував своїм членським компаніям не лише працювати разом, а й відпочивати з користю. Так, 16 лютого 2017 року відбулась Вечірка без краваток Асоціації в Одесі, де учасники мали нагоду розслабитися і насолодитися неформальним спілкуванням. На гостей заходу чекала насичена програма, яку відкрив «діалог» з барменом щодо приготування смачних коктейлів в домашніх умовах та частування від закладу. Наступною родзинкою вечора став майстер-клас для представників сильної половини від стилістів Mr. Solomon Barbers’Shop. І після продуктивного нетворкінгу чудовим завершенням вечора стали джаз-фанкові імпровізації від музичного гурту Monkey Juice.

Коли свята давно минули і всі вже поринули в роботу з головою, Південноукраїнський офіс Асоціації запропонував своїм членським компаніям не лише працювати разом, а й відпочивати з користю. Так, 16 лютого 2017 року відбулась Вечірка без краваток Асоціації в Одесі, де учасники мали нагоду розслабитися і насолодитися неформальним спілкуванням.

На гостей заходу чекала насичена програма, яку відкрив «діалог» з барменом щодо приготування смачних коктейлів в домашніх умовах та частування від закладу. Наступною родзинкою вечора став майстер-клас для представників сильної половини від стилістів Mr. Solomon Barbers’Shop. І після продуктивного нетворкінгу чудовим завершенням вечора стали джаз-фанкові імпровізації від музичного гурту Monkey Juice.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: