fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Odesa Valentine’s Quest

19/ 02/ 2018
  Взаємини з людьми - це одна з граней життя, яка дуже важлива для соціалізації особистості.  Але, якщо людина вкладає у них занадто мало часу і сил, то ця грань життя тьмяніє. Тому 15 лютого офіс Асоціації в Одесі разом з Квесторія організували яскравий захід для представників членських компаній, подарувавши їм багато вражень і позитивних емоцій. Учасники занурились в атмосферу Венеціанського карнавалу, де приміряли на себе нові маски та ролі. Не обійшлося і без авантюристів: цього разу на бал приїхав відомий гульвіса - Казанова! Вечір був наповнений масою інтриг та таємниць, які необхідно було розгадати: жити при нових законах або влада залишиться у багатих? амурні пригоди або отрута в бокалі вина? зміцнення впливу при королівському дворі чи несподіваний кинджал у спину? Дякуємо всім за активність, спілкування та творчій підхід до вирішення питань під час живої гри. Саме такі якості стануть у нагоді для розвитку сучасного бізнесу.

Взаємини з людьми – це одна з граней життя, яка дуже важлива для соціалізації особистості.  Але, якщо людина вкладає у них занадто мало часу і сил, то ця грань життя тьмяніє. Тому 15 лютого офіс Асоціації в Одесі разом з Квесторія організували яскравий захід для представників членських компаній, подарувавши їм багато вражень і позитивних емоцій.

Учасники занурились в атмосферу Венеціанського карнавалу, де приміряли на себе нові маски та ролі. Не обійшлося і без авантюристів: цього разу на бал приїхав відомий гульвіса – Казанова! Вечір був наповнений масою інтриг та таємниць, які необхідно було розгадати: жити при нових законах або влада залишиться у багатих? амурні пригоди або отрута в бокалі вина? зміцнення впливу при королівському дворі чи несподіваний кинджал у спину?

Дякуємо всім за активність, спілкування та творчій підхід до вирішення питань під час живої гри. Саме такі якості стануть у нагоді для розвитку сучасного бізнесу.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: