fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Odesa Stay In Touch: After-the-Holidays Addition

20/ 01/ 2021
  Святковий період став для нас досить плідним на нові ідеї. Тому 20 січня 2021 року Південноукраїнський Офіс Асоціації зібрав разом членські компанії у новому креативному форматі онлайн-взаємодії — EBA Odesa Stay In Touch. Так, концепція проєкту має на меті не лише допомогти вам встановити нові контакти, знайти нових партнерів та клієнтів, а й надихнути вас більше говорити про себе та свій бізнес, відкрити позитивний та дружній простір для обговорення ваших новин, ідей та планів, після зустрічей у якому ви обов’язково залишатиметесь один з одним на зв’язку. Ми раді, що під час першого заходу, учасники поділились своїми побажаннями щодо нового формату та тематик його подальших зустрічей. Ми дуже цінуємо подібний зворотній звязок, та будемо раді зробити цей формат ще більш цікавим та корисним для вас. “Мені як представнику із Києва дуже корисно більше дізнатися про Південний регіон, адже наша компанія тут також представлена, та познайомитися з  місцевим бізнесом. Тому онлайн-формат цілком підтримую. На жаль, ще не всі цінують таку форму спілкування. Але ми у своїй компанії регулярно проводимо подібні зустрічі, щоб підтримувати взаємини зі своїми клієнтами”, — зазначила Тетяна Тихомирова, комерційний представник Air-France KLM. Дякуємо усім щасливчикам, які долучилися до заходу Lamarin LLC, ITL Group, MTB Bank, Risoil,  Air-France KLM, Aon,  Raiffaizen Bank Aval, MSC Ukraine, Schneider Electric, DSV, ADVISERS, Interlegal, за чудове спілкування! Ми впевнені, що різні погляди здатні стимулювати нові способи мислення, поєднуючи вас з людьми, ресурси, ідеї і життєвий досвід чиїх відрізняються від ваших і, таким чином, генерувати ще більше корисних та ефективних контактів для усіх нас. Давайте триматися разом та надавати ще більше підтримки один одному у новому 2021 році у тому числі за допомогою майданчика ЕВА!

Святковий період став для нас досить плідним на нові ідеї. Тому 20 січня 2021 року Південноукраїнський Офіс Асоціації зібрав разом членські компанії у новому креативному форматі онлайн-взаємодії — EBA Odesa Stay In Touch.

Так, концепція проєкту має на меті не лише допомогти вам встановити нові контакти, знайти нових партнерів та клієнтів, а й надихнути вас більше говорити про себе та свій бізнес, відкрити позитивний та дружній простір для обговорення ваших новин, ідей та планів, після зустрічей у якому ви обов’язково залишатиметесь один з одним на зв’язку.

Ми раді, що під час першого заходу, учасники поділились своїми побажаннями щодо нового формату та тематик його подальших зустрічей. Ми дуже цінуємо подібний зворотній зв’язок, та будемо раді зробити цей формат ще більш цікавим та корисним для вас.

“Мені як представнику із Києва дуже корисно більше дізнатися про Південний регіон, адже наша компанія тут також представлена, та познайомитися з  місцевим бізнесом. Тому онлайн-формат цілком підтримую. На жаль, ще не всі цінують таку форму спілкування. Але ми у своїй компанії регулярно проводимо подібні зустрічі, щоб підтримувати взаємини зі своїми клієнтами”, — зазначила Тетяна Тихомирова, комерційний представник Air-France KLM.

Дякуємо усім щасливчикам, які долучилися до заходу Lamarin LLC, ITL Group, MTB Bank, Risoil,  Air-France KLM, Aon,  Raiffaizen Bank Aval, MSC Ukraine, Schneider Electric, DSV, ADVISERS, Interlegal, за чудове спілкування! Ми впевнені, що різні погляди здатні стимулювати нові способи мислення, поєднуючи вас з людьми, ресурси, ідеї і життєвий досвід чиїх відрізняються від ваших і, таким чином, генерувати ще більше корисних та ефективних контактів для усіх нас. Давайте триматися разом та надавати ще більше підтримки один одному у новому 2021 році у тому числі за допомогою майданчика ЕВА!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: