fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч зі Святославом Вакарчуком

19/ 06/ 2018
    У вівторок, 19 червня Офіс Асоціації в Одесі провів спеціальну зустріч зі Святославом Вакарчуком, лідером рок-гурту «Океан Ельзи», композитором, заслуженим артистом України, громадським діячем, кандидатом фізико-математичних наук. Основними темами для обговорення стали: нинішня ситуація в Україні, взаємодія бізнесу та влади, верховенство права в країні та шляхи подолання корупції. В ході заходу, учасники жваво ставили питання, мали можливість подискутувати про майбутнє України та потенційні кроки для реальних змін. Як зазначив пан Святослав: Потрібно кожному щось змінювати у собі. Якщо тобі не все одно - ти станеш іншим, і навколо тебе мільйон людей стануть іншими, то і країна почне змінюватися.
01/

 

У вівторок, 19 червня Офіс Асоціації в Одесі провів спеціальну зустріч зі Святославом Вакарчуком, лідером рок-гурту «Океан Ельзи», композитором, заслуженим артистом України, громадським діячем, кандидатом фізико-математичних наук.

Основними темами для обговорення стали: нинішня ситуація в Україні, взаємодія бізнесу та влади, верховенство права в країні та шляхи подолання корупції.

В ході заходу, учасники жваво ставили питання, мали можливість подискутувати про майбутнє України та потенційні кроки для реальних змін. Як зазначив пан Святослав:
“Потрібно кожному щось змінювати у собі. Якщо тобі не все одно – ти станеш іншим, і навколо тебе мільйон людей стануть іншими, то і країна почне змінюватися”.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: