fbpx

EBA Odesa for Kids: Фінансова грамотність

24/ 10/ 2019
    Сучасний світ наповнений великими можливостями і багато з них стають досяжними за умови наявності грошей. З нагоди Всесвітнього дня заощаджень Південноукраїнський офіс зібрав підростаюче покоління бізнесменів, щоб вони дізнались як стати більш фінансово ефективними. Фінансова грамотність - це і навички фінансового планування, і накопичення, і Ваші відносини з грошима.  Раціональний підхід до розподілу грошових потоків робить можливим створення капіталу - своєрідної «фінансової подушки безпеки», яка необхідна для вирішення стратегічно важливих життєвих завдань. Грамотний розподіл коштів допоможе вам не залежати від грошей, а навчитися ними керувати. Лідія Жогалко, Керівник регіонального відділення банку «Південний», провела підліткам екскурсію, а Вадим Думанчук, Керівник регіональних комунікацій, розповів підліткам про: Гроші та їх вартість в часі. Скільки взагалі грошей потрібно для щастя? Захист від фінансового шахрайства. Планування власного бюджету. Фінансова подушка та правила розумних накопичень. Накопичення - найкоротший шлях до багатства. Саме тому банки пропонують своїм юним вкладникам величезний вибір програм і послуг, завдяки яким можна стати більш впевненим у собі і у завтрашньому дні! Перетворіть гроші в інструмент можливостей, який буде працювати на Вас!
01/

 

Сучасний світ наповнений великими можливостями і багато з них стають досяжними за умови наявності грошей. З нагоди Всесвітнього дня заощаджень Південноукраїнський офіс зібрав підростаюче покоління бізнесменів, щоб вони дізнались як стати більш фінансово ефективними.

Фінансова грамотність – це і навички фінансового планування, і накопичення, і Ваші відносини з грошима.  Раціональний підхід до розподілу грошових потоків робить можливим створення капіталу – своєрідної «фінансової подушки безпеки», яка необхідна для вирішення стратегічно важливих життєвих завдань. Грамотний розподіл коштів допоможе вам не залежати від грошей, а навчитися ними керувати.

Лідія Жогалко, Керівник регіонального відділення банку «Південний», провела підліткам екскурсію, а Вадим Думанчук, Керівник регіональних комунікацій, розповів підліткам про:

  • Гроші та їх вартість в часі.
  • Скільки взагалі грошей потрібно для щастя?
  • Захист від фінансового шахрайства.
  • Планування власного бюджету.
  • Фінансова подушка та правила розумних накопичень.

Накопичення – найкоротший шлях до багатства. Саме тому банки пропонують своїм юним вкладникам величезний вибір програм і послуг, завдяки яким можна стати більш впевненим у собі і у завтрашньому дні! Перетворіть гроші в інструмент можливостей, який буде працювати на Вас!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: