fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сесія Бізнес Знайомств Асоціації

02/ 11/ 2017
  З приходом останнього місяця цієї осені Офіс Асоціації в Одесі зібрав представників своїх компаній-членів на Сесію Бізнес Знайомств. Цього разу зустріч відбулась у привітній та невимушеній атмосфері італійського ресторану Limoncello. Аби усі присутні мали змогу розширити свої ділові контакти за короткий час, наші партнери Sweet Art Event Agency запропонували зіграти у бізнес-гру. Протягом неї учасники були об’єднані в команди та виконували інтерактивні завдання в яких кожен міг проявити себе та дізнатися цікаві факти про інших. Це стало чудовим інструментом побудови мережі контактів для подальшого партнерства. Такий формат як нетворгінг користується чималою популярністю в Європі. Також від експертів івент-агенства ми дізналися про ще один різновид корпоративного заходу - “party sharing”, що особливо актуально напередодні новорічних свят. Партнери      

З приходом останнього місяця цієї осені Офіс Асоціації в Одесі зібрав представників своїх компаній-членів на Сесію Бізнес Знайомств. Цього разу зустріч відбулась у привітній та невимушеній атмосфері італійського ресторану Limoncello.

Аби усі присутні мали змогу розширити свої ділові контакти за короткий час, наші партнери Sweet Art Event Agency запропонували зіграти у бізнес-гру. Протягом неї учасники були об’єднані в команди та виконували інтерактивні завдання в яких кожен міг проявити себе та дізнатися цікаві факти про інших. Це стало чудовим інструментом побудови мережі контактів для подальшого партнерства.

Такий формат як нетворгінг користується чималою популярністю в Європі. Також від експертів івент-агенства ми дізналися про ще один різновид корпоративного заходу – “party sharing”, що особливо актуально напередодні новорічних свят.

Партнери

   

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: