fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Воркшоп Асоціації в Одесі з Бізнес Англійської

05/ 12/ 2017
  Володіння основами бізнес-англійської сьогодні стає все більш необхідним, особливо, якщо ви хочете мати успішну кар’єру чи плануєте працювати з іноземними клієнтами. Саме тому, 5 грудня Офіс Асоціації в Одесі організував воркшоп з ділової англійської мови для своїх членських компаній. На першій сесії заходу, спікер Юлія Юлінецька, кандидат філологічних наук за фахом «Германські мови» та володар сертифікату Cambridge University ESOL Examinations, виступила з темою «Професійна англійська в бізнес-презентаціях». Тут присутні мали змогу попрактикуватись у запропонованих вправах з використанням бізнес-англійської та методів, які допомагають розробити добре організовану і переконливу презентацію. В рамках другої сесії, спікер Оксана Бабій, лектор Одеської бізнес школи WAVE, автор курсу «ЗНО-тест-драйв», презентувала особливості ділового електронного листування, що базувалось на вправах з бізнес-етикету, порадах з написання електронних листів, а також корисній лексиці і граматиці. Нагородження учасників воркшопу сертифікатами стало чудовим завершенням заходу. Партнери заходу

Володіння основами бізнес-англійської сьогодні стає все більш необхідним, особливо, якщо ви хочете мати успішну кар’єру чи плануєте працювати з іноземними клієнтами. Саме тому, 5 грудня Офіс Асоціації в Одесі організував воркшоп з ділової англійської мови для своїх членських компаній.

На першій сесії заходу, спікер Юлія Юлінецька, кандидат філологічних наук за фахом «Германські мови» та володар сертифікату Cambridge University ESOL Examinations, виступила з темою «Професійна англійська в бізнес-презентаціях». Тут присутні мали змогу попрактикуватись у запропонованих вправах з використанням бізнес-англійської та методів, які допомагають розробити добре організовану і переконливу презентацію.

В рамках другої сесії, спікер Оксана Бабій, лектор Одеської бізнес школи WAVE, автор курсу «ЗНО-тест-драйв», презентувала особливості ділового електронного листування, що базувалось на вправах з бізнес-етикету, порадах з написання електронних листів, а також корисній лексиці і граматиці. Нагородження учасників воркшопу сертифікатами стало чудовим завершенням заходу.

Партнери заходу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: