fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-спільнота занепокоєна ситуацією, що склалася з погодженням дозволів на користування надрами на місцях

16/ 06/ 2017
  На практиці дане питання є наріжним каменем для діяльності компаній газовидобувної галузі та підприємств, які використовують надра як складовий елемент виробництва. До того ж, ненадання погодження зі сторони місцевих органів влади ставить під загрозу невиконання схваленої Урядом Концепції із збільшення обсягів видобутку природного газу до 27,6 млрд. куб. метрів у 2020 році. Так, президент компанії Арабський Енергетичний Альянс пан Раїд Бу Хамсина коментує питання видачі ліцензій в Полтавській області: «Нас вкрай турбує ситуація, яка склалася в даний час, коли з листопада 2016 року Полтавська обласна рада не дає згоду на видачу ліцензії на промислову розробку Північно-Яблунівської площі. Іноземні інвестиції у дослідно-промислову розробку родовища склали близько 25,3 млн. доларів США, а всього іноземні інвестиції за 10 років склали майже 80 млн. доларів США. Прийнятий Верховною Радою України Закон №3038 про направлення 5% від суми рентних платежів до місцевих бюджетів, на нашу думку, повинен служити орієнтиром для внесків компаній в розвиток інфраструктури області за соціальними угодами».

На практиці дане питання є наріжним каменем для діяльності компаній газовидобувної галузі та підприємств, які використовують надра як складовий елемент виробництва.

До того ж, ненадання погодження зі сторони місцевих органів влади ставить під загрозу невиконання схваленої Урядом Концепції із збільшення обсягів видобутку природного газу до 27,6 млрд. куб. метрів у 2020 році.

Так, президент компанії Арабський Енергетичний Альянс пан Раїд Бу Хамсина коментує питання видачі ліцензій в Полтавській області:

«Нас вкрай турбує ситуація, яка склалася в даний час, коли з листопада 2016 року Полтавська обласна рада не дає згоду на видачу ліцензії на промислову розробку Північно-Яблунівської площі. Іноземні інвестиції у дослідно-промислову розробку родовища склали близько 25,3 млн. доларів США, а всього іноземні інвестиції за 10 років склали майже 80 млн. доларів США.

Прийнятий Верховною Радою України Закон №3038 про направлення 5% від суми рентних платежів до місцевих бюджетів, на нашу думку, повинен служити орієнтиром для внесків компаній в розвиток інфраструктури області за соціальними угодами».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: