fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA MeetUp in Dnipro: Unlimit Ukraine

12/ 09/ 2018
    12 вересня команда ЕВА Dnipro провела презентацію проекту Unlimit Ukraine для молодих дніпровських підприємців, під час якої розповіли гостям про переваги участі у даному проекті та поділилися історіями успіху наших учасників. Запрошеним спікером та модератором нашого івенту став підприємець та інвестор Дем’ян Ом. Дем’ян говорив з гостями про репутацію підприємця, чим вона відрізняється від селф-брендингу та про те, яким чином наші цілі вливають на репутацію. Ми дякуємо Дем’яну за цікаву бесіду, а I Coworking Hub – за гостинний прийом! До нових зустрічей у Unlimit Ukraine!
01/

 

12 вересня команда ЕВА Dnipro провела презентацію проекту Unlimit Ukraine для молодих дніпровських підприємців, під час якої розповіли гостям про переваги участі у даному проекті та поділилися історіями успіху наших учасників.

Запрошеним спікером та модератором нашого івенту став підприємець та інвестор Дем’ян Ом. Дем’ян говорив з гостями про репутацію підприємця, чим вона відрізняється від селф-брендингу та про те, яким чином наші цілі вливають на репутацію.

Ми дякуємо Дем’яну за цікаву бесіду, а I Coworking Hub – за гостинний прийом!

До нових зустрічей у Unlimit Ukraine!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: