fbpx

EBA Dnipro Meets: Про всі можливості Асоціації для вашої компанії

05/ 05/ 2020
  EBA Meets – це зручний спосіб згадати всі переваги та опції, які членство в Асоціації надає вашій компанії. Нові співробітники? Забули, які опції має ЕВА? Хочете отримати оновлення? Звертайтеся! Як це працює? Ви пишете нам на Dnipro@eba.com.ua і ми плануємо онлайн-зустріч з вами та співробітниками вашої компанії. Команда Асоціації у Дніпрі із задоволенням розповість про всі можливості, щоб ваша компанія отримувала максимальну користь від членства, а також відповість на ваші запитання. Адвокація з ЕВА Промо-можливості Події Нетворкінг Освіта та розвиток Інші питання  Зараз в Інтернеті це ще простіше! Побачимось! Контакти: Dnipro@eba.com.ua або 066 127 53 27.

EBA Meets – це зручний спосіб згадати всі переваги та опції, які членство в Асоціації надає вашій компанії. Нові співробітники? Забули, які опції має ЕВА? Хочете отримати оновлення? Звертайтеся!

Як це працює? Ви пишете нам на Dnipro@eba.com.ua і ми плануємо онлайн-зустріч з вами та співробітниками вашої компанії. Команда Асоціації у Дніпрі із задоволенням розповість про всі можливості, щоб ваша компанія отримувала максимальну користь від членства, а також відповість на ваші запитання.

  • Адвокація з ЕВА
  • Промо-можливості
  • Події
  • Нетворкінг
  • Освіта та розвиток
  • Інші питання 

Зараз в Інтернеті це ще простіше! Побачимось!

Контакти: Dnipro@eba.com.ua або 066 127 53 27.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: