fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Зустріч Жіночого клубу

16/ 11/ 2018
    Ми з учасницями жіночого клубу полюбляємо проводити час з користю. Цього разу вечір пятниці пройшов за розмовами про красу та здоровя в гостях у Karvatska Beauty&Wellness Center. Експерти центру поділились своїми знаннями та досвідом у сфері краси, розповіли про останні новинки та секрети догляду за собою, познайомили з якісними засобами по догляду за обличчям і волоссям, і звичайно ж, відповіли на особисті запитання учасниць. Як ми переконались, інформації про красу та здоров’я багато не буває 😊 Завдячуємо Наталії Ребрик за чудове знайомство з Ольгою Карвацькою, а Karvatska Beauty&Wellness Center - за гостинність, відкритість до спілкування та професіоналізм. Дуже приємно, що у Львові є центр, де кажуть: “щоб бути красивими, потрібно бути здоровими”.
01/

 

Ми з учасницями жіночого клубу полюбляємо проводити час з користю.

Цього разу вечір п’ятниці пройшов за розмовами про красу та здоров’я в гостях у Karvatska Beauty&Wellness Center. Експерти центру поділились своїми знаннями та досвідом у сфері краси, розповіли про останні новинки та секрети догляду за собою, познайомили з якісними засобами по догляду за обличчям і волоссям, і звичайно ж, відповіли на особисті запитання учасниць.

Як ми переконались, інформації про красу та здоров’я багато не буває 😊

Завдячуємо Наталії Ребрик за чудове знайомство з Ольгою Карвацькою, а Karvatska Beauty&Wellness Center – за гостинність, відкритість до спілкування та професіоналізм. Дуже приємно, що у Львові є центр, де кажуть: “щоб бути красивими, потрібно бути здоровими”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: