fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Жіночий клуб – Зустріч з Наталією Новіцькою

27/ 02/ 2019
    Новий рік - нові ідеї та знайомства! Ідея зібратись у жіночому колі напередодні весни виявилась дуже доречною. Ми досхочу наговорились про стиль, тренди, підготуватись до нових модних тенденцій та провели гарно час у чудовому товаристві 😊 Ми познайомились з творчістю Наталії Новіцької, фешн-стиліста і дизайнера, яка розповіла про специфіку своєї діяльності, провела нас за лаштунки роботи дизайнерів, ознайомила з найновішими трендами на найближчі сезони та відповідала на запитання наших учасниць. Команда Асоціації та Avtor Agency - це креативна суміш! Дякуємо Наталі Ребрик за нові знайомства та ідеї, а магазину дизайнерського одягу Jeisoni – за гостинність! Фотограф – Софія Вонсовська Статтю про зустріч жіночого клубу читайте у новому березневому номері Lviv Today.
01/

 

Новий рік – нові ідеї та знайомства! Ідея зібратись у жіночому колі напередодні весни виявилась дуже доречною. Ми досхочу наговорились про стиль, тренди, підготуватись до нових модних тенденцій та провели гарно час у чудовому товаристві 😊

Ми познайомились з творчістю Наталії Новіцької, фешн-стиліста і дизайнера, яка розповіла про специфіку своєї діяльності, провела нас “за лаштунки” роботи дизайнерів, ознайомила з найновішими трендами на найближчі сезони та відповідала на запитання наших учасниць.

Команда Асоціації та Avtor Agency – це креативна суміш! Дякуємо Наталі Ребрик за нові знайомства та ідеї, а магазину дизайнерського одягу Jeisoni – за гостинність!

Фотограф – Софія Вонсовська

Статтю про зустріч жіночого клубу читайте у новому березневому номері Lviv Today.

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: