fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів Жіночий клуб – зустріч з Христиною Пеленьо на тему “Хочу бути healthy!”

03/ 10/ 2019
    Жовтень розпочався з теплої зустрічі жіночого клубу Західноукраїнського офісу Асоціації та нутриціологом – Христиною Пеленьо у гостинному закладі Smakolyk. Зустріч була дуже інформативною, і нам хочеться поділитись отриманими порадами, адже підтримуємо вислів: у здоровому тілі – здоровий дух! Отож, п’ять основних правил здорового харчування від Христини Пеленьо: 1) Якість їжі. “Ми піклуємось про якісний одяг, якісно виконану роботу, але часто забуваємо прослідкувати за якістю їжі, яку вживаємо протягом дня. Основне запитання, яке ми повинні собі ставити: чи містить їжа поживні речовини? Оскільки наші клітини будуть харчуватись саме поживними речовинами з продукту” – наголосила Христина. 2) Кількість їжі. Головне правило – не переїдати, адже наша норма – до 400 грамів їжі за один прийом.  Для того, щоб відчувати, чи наситився наш організм, Христина радить не зєднувати дві справи одночасно, наприклад, читання, чи перегляд відео та споживання їжі. Також варто виділити на прийом їжі 15 хвилин, а якщо захочеться добавки, згадати про “правило семи хвилин” – поставити таймер на 7 хвилин і прислухатись, чи справді хочеться додаткової порції. Христина радить не компенсували події чи емоції їжею, та прослідкувати, чи емоції не були причиною надмірного споживання їжі. 3) Час прийому їжі – біоритми працюють з сонцем: зранку наш організм активізується, а коли сонце заходить, організм сповільнюється і хоче спати. Істнує правило екватора – це 17:00, після 17:00 варто дотриматись правила корисної вечері – це овочева вечеря за 3-4 години до сну – тобто не пізніше 21:00, а в обідній час варто споживати найважчу їжу. 4) Періодичність – слід памятати про паузи між прийомами їжі (одна пауза дорівнює 3 годинам). 5) Останнє правило – регулярність дотримання попередніх чотирьох правил :) Дотримуватись збалансованого раціону дуже важливо, і вода є невід’ємною частиною цього раціону. То як визначити “свою” кількість води на день? Формула доволі проста – множимо свою вагу на 0,033 = кількість води, яку потрібну випивати протягом дня. Також варто назвати два основних “шкідники” для нашого здоровя – цукор, який міститься у більшості продуктах, та штучні жири, або ще так звані трансжири. Нам, як завжди, забракло часу, адже інформації дуже багато, а освічувати свою свідомість необхідно, щоб змінювати звички, ставлення до їжі та дбати про себе в довготривалій перспективі :) Дякуємо Христині Пеленьо за інформативну зустріч, натхнення до праці над собою. адже Христина – це живий приклад для наслідування. Особлива подяка нашим партнерам – Smakolyk та IDEA.com за підтримку жіночого клубу Західноукраїнського офісу Асоціації, за ідеї для зустрічей, чудову співпрацю та гостинність!
01/

 

Жовтень розпочався з теплої зустрічі жіночого клубу Західноукраїнського офісу Асоціації та нутриціологом – Христиною Пеленьо у гостинному закладі Smakolyk. Зустріч була дуже інформативною, і нам хочеться поділитись отриманими порадами, адже підтримуємо вислів: у здоровому тілі – здоровий дух!

Отож, п’ять основних правил здорового харчування від Христини Пеленьо:

1) Якість їжі. “Ми піклуємось про якісний одяг, якісно виконану роботу, але часто забуваємо прослідкувати за якістю їжі, яку вживаємо протягом дня. Основне запитання, яке ми повинні собі ставити: чи містить їжа поживні речовини? Оскільки наші клітини будуть харчуватись саме поживними речовинами з продукту” – наголосила Христина.

2) Кількість їжі. Головне правило – не переїдати, адже наша норма – до 400 грамів їжі за один прийом. 

Для того, щоб відчувати, чи наситився наш організм, Христина радить не з’єднувати дві справи одночасно, наприклад, читання, чи перегляд відео та споживання їжі. Також варто виділити на прийом їжі 15 хвилин, а якщо захочеться добавки, згадати про “правило семи хвилин” – поставити таймер на 7 хвилин і прислухатись, чи справді хочеться додаткової порції. Христина радить не компенсували події чи емоції їжею, та прослідкувати, чи емоції не були причиною надмірного споживання їжі.

3) Час прийому їжі – біоритми працюють з сонцем: зранку наш організм активізується, а коли сонце заходить, організм сповільнюється і хоче спати. Істнує правило екватора – це 17:00, після 17:00 варто дотриматись правила корисної вечері – це овочева вечеря за 3-4 години до сну – тобто не пізніше 21:00, а в обідній час варто споживати найважчу їжу.

4) Періодичність – слід пам’ятати про паузи між прийомами їжі (одна пауза дорівнює 3 годинам).

5) Останнє правило – регулярність дотримання попередніх чотирьох правил 🙂

Дотримуватись збалансованого раціону дуже важливо, і вода є невід’ємною частиною цього раціону. То як визначити “свою” кількість води на день? Формула доволі проста – множимо свою вагу на 0,033 = кількість води, яку потрібну випивати протягом дня.

Також варто назвати два основних “шкідники” для нашого здоров’я – цукор, який міститься у більшості продуктах, та штучні жири, або ще так звані трансжири.

Нам, як завжди, забракло часу, адже інформації дуже багато, а освічувати свою свідомість необхідно, щоб змінювати звички, ставлення до їжі та дбати про себе в довготривалій перспективі 🙂

Дякуємо Христині Пеленьо за інформативну зустріч, натхнення до праці над собою. адже Христина – це живий приклад для наслідування.

Особлива подяка нашим партнерам – Smakolyk та IDEA.com за підтримку жіночого клубу Західноукраїнського офісу Асоціації, за ідеї для зустрічей, чудову співпрацю та гостинність!

Спікери

1 / 1
Христина Пеленьо
Нутриціолог, тренер, фітнес-блогер, марафонка. Досліджує процес схуднення та здорового харчування. Засновниця Avocado School і програм: moon, habits, fitness camp, #снідатиморозивом, #кориснавечеря, #янебоюсявикликів. Авторка популярного інстаграм-блогу. Знає більше 20-ти напрямів фітнесу, пробігла марафон 42,195 м в Амстердамі та Римі. Вірить, що будь-які цілі досягаються через виконання звички.
Христина Пеленьо

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: