fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv VIP Networking

24/ 11/ 2020
    24 листопада 2020 року відбувся захід  в рамках проекту “EBA VIP Networking” для керівників компаній Західноукраїнського офісу Асоціації. Під час заходу учасники обговорили виклики та можливості, які представив 2020 рік. Серед іншого,  підняли питання щодо браку дозволів на міжнародні перевезення, дізнались про законодавчу ініціативу щодо митної вартості, а також про проблематику, яка виникла внаслідок відміни відшкодування компаніям витрат на осіб, які служать за контрактом. Окрім цього, керівники поспілкувались з Валерієм Пекарем, підприємцем, публіцистом, викладачем Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи УКУ, співзасновником Громадської Платформи Нова Країна. Основні моменти з промови п. Пекара: Стратегічне планування варто здійснювати максимум на 3 місяці, з яких перші два місяці-впроваджувати її, а на третій місяць – перевіряти результати; Обов’язково слідкувати за глобальними процесами та реакцієюнашої владина них, згідно чого і розробляти декілька сценаріїв своєї діяльності; Триматись разом, в єдності – ми сила! Тільки так, ми зможемо пройти цей непростий шлях трансформації. Окрім жвавих діалогів  та дискусій, завдяки партнерам заходу «Арія Моторс» та «Advice Group» учасники заходу мали нагоду насолодитися тест-драйвом найновіших моделей автомобілів BMW, серед яких BMW Х6M, M850 GC, M235, X5 M50i, а також MINI COOPER SE тощо.   Дякуємо усім за активну участь і сподіваємось до наступних цікавих подій! Залишаймося здоровими!
01/

 

24 листопада 2020 року відбувся захід  в рамках проекту “EBA VIP Networking” для керівників компаній Західноукраїнського офісу Асоціації. Під час заходу учасники обговорили виклики та можливості, які представив 2020 рік.

Серед іншого,  підняли питання щодо браку дозволів на міжнародні перевезення, дізнались про законодавчу ініціативу щодо митної вартості, а також про проблематику, яка виникла внаслідок відміни відшкодування компаніям витрат на осіб, які служать за контрактом.

Окрім цього, керівники поспілкувались з Валерієм Пекарем, підприємцем, публіцистом, викладачем Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи УКУ, співзасновником Громадської Платформи Нова Країна. Основні моменти з промови п. Пекара:

  • Стратегічне планування варто здійснювати максимум на 3 місяці, з яких перші два місяці-впроваджувати її, а на третій місяць – перевіряти результати;
  • Обов’язково слідкувати за глобальними процесами та реакцієюнашої владина них, згідно чого і розробляти декілька сценаріїв своєї діяльності;
  • Триматись разом, в єдності – ми сила! Тільки так, ми зможемо пройти цей непростий шлях трансформації.

Окрім жвавих діалогів  та дискусій, завдяки партнерам заходу «Арія Моторс» та «Advice Group» учасники заходу мали нагоду насолодитися тест-драйвом найновіших моделей автомобілів BMW, серед яких BMW Х6M, M850 GC, M235, X5 M50i, а також MINI COOPER SE тощо.  

Дякуємо усім за активну участь і сподіваємось до наступних цікавих подій!

Залишаймося здоровими!

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: