fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Thursday Talks про Довіру

27/ 09/ 2018
    “Довіряти вам – це моє рішення, довести, що я права – це ваш вибір.” Напрочуд насичена бізнес-вечеря, яка запам’ятається усім учасникам не лише цікавою темою – темою довіри, а й активною дискусією. Ми переконались, наскільки ця тема захоплює широкий спектр напрямів, які можна розвинути та продовжити спілкування ще на кілька зустрічей. Ми вдячні Ірині Старовойт за детальне розкриття теми, хоч це надзвичайно складно протягом декількох годин, а країні справді не вистачає вітаміну Д. Вас можна слухати нескінченно! Дякуємо Євгенії Нестерович за представлення проекту Biennale of Trust #повірудовіру. Ми підтримуємо такі прекрасні ініціативи, які мотивують робити, можливо маленькі, але важливі кроки, націлені на покращення середовища та суспільства в цілому. “Я є та людина, на якій недовіра має зупинитись.”
01/

 

“Довіряти вам – це моє рішення, довести, що я права – це ваш вибір.”

Напрочуд насичена бізнес-вечеря, яка запам’ятається усім учасникам не лише цікавою темою – темою довіри, а й активною дискусією. Ми переконались, наскільки ця тема захоплює широкий спектр напрямів, які можна розвинути та продовжити спілкування ще на кілька зустрічей.

Ми вдячні Ірині Старовойт за детальне розкриття теми, хоч це надзвичайно складно протягом декількох годин, а країні справді не вистачає вітаміну Д. Вас можна слухати нескінченно!

Дякуємо Євгенії Нестерович за представлення проекту Biennale of Trust #повірудовіру. Ми підтримуємо такі прекрасні ініціативи, які мотивують робити, можливо маленькі, але важливі кроки, націлені на покращення середовища та суспільства в цілому.

“Я є та людина, на якій недовіра має зупинитись.”

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: