fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Thursday Talks на тему “Плітки про гроші”

01/ 06/ 2018
    Вчора ми активно пліткували про гроші та розкривали філософію гри на фондових біржах, інвестування у нерухомість, можливі вклади у різноманітні інвестиційні фонди та роль банків у цьому. Учасники ділились власним досвідом щодо пасивного заробітку та розповідали про “фейли”, які допомогли багато переосмислити щодо інвестицій в цілому. Цікава дискусія під час зустрічі, сподіваємось, примусила кожного замислитись про сферу заощаджень і витрат. Дякуємо усім учасниками зустрічі! Особливу вдячність хочемо висловити компанії Arzinger за допомогу в організації Thursday Talks, та готелю “Леополіс” за гостинність!
01/

 

Вчора ми активно пліткували про гроші та розкривали філософію “гри” на фондових біржах, інвестування у нерухомість, можливі вклади у різноманітні інвестиційні фонди та роль банків у цьому. Учасники ділились власним досвідом щодо пасивного заробітку та розповідали про “фейли”, які допомогли багато переосмислити щодо інвестицій в цілому. Цікава дискусія під час зустрічі, сподіваємось, примусила кожного замислитись про сферу заощаджень і витрат.

Дякуємо усім учасниками зустрічі!

Особливу вдячність хочемо висловити компанії Arzinger за допомогу в організації Thursday Talks, та готелю “Леополіс” за гостинність!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: