fbpx

EBA Львів: Сімейний день – візит у ведмежий притулок Домажир

19/ 10/ 2019
    Цьогоріч ми вирішили додати соціальний аспект у найочікуваніший день року – Сімейний день, й об’єднали товариство Асоціації на території Ведмежого притулку Домажир. Учасники відвідали екскурсію навколо лісових вольєрів із ведмедями та дізнались історію кожного жителя притулку, відпочили на свіжому повітрі й насолодились теплим осіннім днем у дружньому колі  Дітки весело проводили час, розфарбовуючи картонні будиночки, шкатулочки та вазонки під наглядом Олі Федорів 😊 Дякуємо ведмежому притулку Домажир за турботу та час, які ви вкладаєте у цей проєкт! Це неймовірна щоденна праця! Велика подяка партнерам нашого Сімейного дня – Дунапак Україна та Залтех Україна, за підтримку в проведенні цього особливого дня. Хто ще не відвідав ведмедиків, радимо запланувати поїздку! Так ви одночасно відпочинете і зробите свій цінний внесок у життя притулку!
01/

 

Цьогоріч ми вирішили додати соціальний аспект у найочікуваніший день року – Сімейний день, й об’єднали товариство Асоціації на території Ведмежого притулку Домажир.

Учасники відвідали екскурсію навколо лісових вольєрів із ведмедями та дізнались історію кожного жителя притулку, відпочили на свіжому повітрі й насолодились теплим осіннім днем у дружньому колі  Дітки весело проводили час, розфарбовуючи картонні будиночки, шкатулочки та вазонки під наглядом Олі Федорів 😊

Дякуємо ведмежому притулку Домажир за турботу та час, які ви вкладаєте у цей проєкт! Це неймовірна щоденна праця!

Велика подяка партнерам нашого Сімейного дня – Дунапак Україна та Залтех Україна, за підтримку в проведенні цього особливого дня.

Хто ще не відвідав ведмедиків, радимо запланувати поїздку! Так ви одночасно відпочинете і зробите свій цінний внесок у життя притулку!

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: