fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Щорічні Загальні Збори членів Асоціації

09/ 12/ 2022
    Ось і добігає кінця 2022 рік… Рік, що навчив кожного жити, думати, планувати, відчувати усе по-іншому. Завдяки зусиллям та кропіткій роботі Збройних Сил України, 2 грудня ми мали можливість провести Щорічні Загальні Збори членів Західноукраїнського Офісу Асоціації в міцних стінах ресторану «Citadel Inn». Щорічні Загальні Збори допомогли зробити висновки і побачити результати титанічної роботи кожного. 89 компаній-членів Західноукраїнського Офісу, 92% успішно вирішених колективних та 94 %індивідуальних ініціатив, гуманітарна допомога як для вимушено переміщених, так і для ЗСУ - усе говорить про те, що об’єднане Товариство є надзвичайно ефективним і у кризові часи. Ми підтвердили простий факт: разом – ми сила! Та сила, яка продовжує вірити в Україну і надалі робитиме все для того, щоб наша Держава стала найсильнішою та найуспішнішою країною Європи, надійним партнером на міжнародних ринках! Приємно було засвідчити на зустрічі той факт, що Товариство працює у партнерстві із місцевою владою і кожен готовий до конструктивного діалогу. Взаємодія між Львівською обласною військовою адміністрацією, Львівською міською радою та Асоціацією будувалась роками, а у 2022 році ми всі здавали екзамен. Тож, переглядаючи знову результати, що були досягнуті, можна сказати - іспит був зданий на відмінно: розуміння присутнє, діалог ведеться і ціль у всіх одна! Дякуємо Максиму Козицькому, голові ЛОВА та Андрію Садовому, голові Львівської ОТГ за підтримку. Традиційно ми відзначили подяками і голів комітетів, які незважаючи на виклики, знаходили час допомагати іншим вирішити питання, що виникали в сфері оподаткування, митних процедур, професійної комунікації тощо: Олену Скибу (HR комітет), Романа Олійника та Андрія Мацигіна (Виробничий комітет), Віктора Гальчинського (PR Hub), Ігора Соколовського (Митний комітет). Учасники мали нагоду обмінятись контактами, обговорити потенційно нові проекти, поділитись думками щодо перспектив у 2023 році. А реалізацію цих ідей покладено, вже традиційно, на новообрану Регіональну координаційну раду Західноукраїнського офісу Асоціації у складі: Антона Подільчака, генерального директора компанії «Едвайс Груп», Тараса Юринца, директора компанії «Гульдманн – Україна», Тараса Іванціва, директора компанії «NG Metal Ukraine», Андрія Мацигіна, в.о. директора компанії «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», Романа Величка, директора компанії «БЕЛУКО» ( Хіма груп). З вірою у перемогу ЗСУ та Україну ми продовжуємо будувати наше майбутнє! Слава Україні! Героям Слава!
01/

 

Ось і добігає кінця 2022 рік… Рік, що навчив кожного жити, думати, планувати, відчувати усе по-іншому. Завдяки зусиллям та кропіткій роботі Збройних Сил України, 2 грудня ми мали можливість провести Щорічні Загальні Збори членів Західноукраїнського Офісу Асоціації в міцних стінах ресторану «Citadel Inn».

Щорічні Загальні Збори допомогли зробити висновки і побачити результати титанічної роботи кожного. 89 компаній-членів Західноукраїнського Офісу, 92% успішно вирішених колективних та 94 %індивідуальних ініціатив, гуманітарна допомога як для вимушено переміщених, так і для ЗСУ – усе говорить про те, що об’єднане Товариство є надзвичайно ефективним і у кризові часи. Ми підтвердили простий факт: разом – ми сила! Та сила, яка продовжує вірити в Україну і надалі робитиме все для того, щоб наша Держава стала найсильнішою та найуспішнішою країною Європи, надійним партнером на міжнародних ринках!

Приємно було засвідчити на зустрічі той факт, що Товариство працює у партнерстві із місцевою владою і кожен готовий до конструктивного діалогу. Взаємодія між Львівською обласною військовою адміністрацією, Львівською міською радою та Асоціацією будувалась роками, а у 2022 році ми всі здавали екзамен. Тож, переглядаючи знову результати, що були досягнуті, можна сказати – іспит був зданий на відмінно: розуміння присутнє, діалог ведеться і ціль у всіх одна! Дякуємо Максиму Козицькому, голові ЛОВА та Андрію Садовому, голові Львівської ОТГ за підтримку.

Традиційно ми відзначили подяками і голів комітетів, які незважаючи на виклики, знаходили час допомагати іншим вирішити питання, що виникали в сфері оподаткування, митних процедур, професійної комунікації тощо: Олену Скибу (HR комітет), Романа Олійника та Андрія Мацигіна (Виробничий комітет), Віктора Гальчинського (PR Hub), Ігора Соколовського (Митний комітет).

Учасники мали нагоду обмінятись контактами, обговорити потенційно нові проекти, поділитись думками щодо перспектив у 2023 році. А реалізацію цих ідей покладено, вже традиційно, на новообрану Регіональну координаційну раду Західноукраїнського офісу Асоціації у складі: Антона Подільчака, генерального директора компанії «Едвайс Груп», Тараса Юринца, директора компанії «Гульдманн – Україна», Тараса Іванціва, директора компанії «NG Metal Ukraine», Андрія Мацигіна, в.о. директора компанії «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», Романа Величка, директора компанії «БЕЛУКО» ( Хіма груп).

З вірою у перемогу ЗСУ та Україну ми продовжуємо будувати наше майбутнє! Слава Україні! Героям Слава!

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: