fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів позачергова онлайн зустріч з Департаментом охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації

08/ 09/ 2020
  Сьогодні мали за честь поспілкуватись з представниками ДОЗ ЛОДА – Орестом Чемерисом та Наталією Тімко-Іванченко та поговорити про актуальний стан поширення коронавірусної хвороби на території Львівської області. Основним меседжем проведеної зустрічі є важливість проведення профілактичних заходів від гострих респіраторних вірусних захворювань Окрім цього на зустрічі було обговорено: Актуальний стан та тенденції поширення коронавірусної хвороби на території Львівської області; Алгоритм дій для осіб, що виявили у себе перші симптоми захворювання, збудником якого є вірус SARS-COv 2; Важливість вакцинування громадян, зокрема працівників виробничих підприємств від грипу; Прогнози поширення захворювання. Найважливішою частиною обговорення стали отримані від пані Наталії рекомендації для працівників та керівників підприємств щодо профілактики захворювання та неодноразово наголошено на важливості таких складових повсякденного життя як раціональне харчування, здоровий сон, тривале перебування на свіжому повітрі, дезінфекція та провітрювання приміщень, часте миття та дезінфекція рук, а також обов’язкове профілактичне лікування для тих осіб, що мають хронічні захворювання. Пані Наталя також наголосила на тому, що Україна досі перебуває у І хвилі захворювання і ріст кількості захворюваних в осінньо-зимовий період є закономірним. Саме тому, не варто забувати про дотримання соціальної дистанції, загальних рекомендацій щодо профілактики поширення Covid-19, а також те, що «Добре їсти, довго спати – Бог здоров’я мусить дати!» Бережіть себе та будьте здоровими!

Сьогодні мали за честь поспілкуватись з представниками ДОЗ ЛОДА – Орестом Чемерисом та Наталією Тімко-Іванченко та поговорити про актуальний стан поширення коронавірусної хвороби на території Львівської області.

Основним меседжем проведеної зустрічі є важливість проведення профілактичних заходів від гострих респіраторних вірусних захворювань

Окрім цього на зустрічі було обговорено:

  • Актуальний стан та тенденції поширення коронавірусної хвороби на території Львівської області;
  • Алгоритм дій для осіб, що виявили у себе перші симптоми захворювання, збудником якого є вірус SARS-COv 2;
  • Важливість вакцинування громадян, зокрема працівників виробничих підприємств від грипу;
  • Прогнози поширення захворювання.

Найважливішою частиною обговорення стали отримані від пані Наталії рекомендації для працівників та керівників підприємств щодо профілактики захворювання та неодноразово наголошено на важливості таких складових повсякденного життя як раціональне харчування, здоровий сон, тривале перебування на свіжому повітрі, дезінфекція та провітрювання приміщень, часте миття та дезінфекція рук, а також обов’язкове профілактичне лікування для тих осіб, що мають хронічні захворювання.

Пані Наталя також наголосила на тому, що Україна досі перебуває у І хвилі захворювання і ріст кількості захворюваних в осінньо-зимовий період є закономірним.

Саме тому, не варто забувати про дотримання соціальної дистанції, загальних рекомендацій щодо профілактики поширення Covid-19, а також те, що «Добре їсти, довго спати – Бог здоров’я мусить дати!»

Бережіть себе та будьте здоровими!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: