fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Open Doors Day

08/ 07/ 2022
    7 липня 2022 року Західноукраїнський Офіс гостинно відкрив свої двері для релокованих компаній. У рамках заходу учасники познайомились з місцевим бізнес середовищем, а місцеві бізнесмени- розширили свої контакти з надією подальшої кооперації. Захід був наповнений неймовірними історіями та героїчними вчинками українського бізнесу, кожен мав можливість розповісти свою історію, до щему проникливу та водночас сповнену рішучості та відваги. Тут і металообробка, і легка промисловість, швейне виробництво, девелопери, страховий бізнес та інші. Маряна Луцишин - керівниця Офісу- розповіла про інструменти, якими Асоціація користується для підтримки бізнесу та запросила до кооперації, а представники ЛОВА, у свою чергу, закликали учасників комунікувати з ними при виникненні будь - яких запитань, ідей та пропозицій. Ми неймовірна нація, і нашою силою є віра в один одного, в ЗСУ, бажання допомогти та підтримати! Наша українська земля багата не тільки на ресурси та корисні копалини але й на людей з унікальними здібностями! Разом до перемоги! Разом до розбудови! Слава Україні! 🇺🇦 Далі буде...
01/

 

7 липня 2022 року Західноукраїнський Офіс гостинно відкрив свої двері для релокованих компаній.

У рамках заходу учасники познайомились з місцевим бізнес середовищем, а місцеві бізнесмени- розширили свої контакти з надією подальшої кооперації.

Захід був наповнений неймовірними історіями та героїчними вчинками українського бізнесу, кожен мав можливість розповісти свою історію, до щему проникливу та водночас сповнену рішучості та відваги. Тут і металообробка, і легка промисловість, швейне виробництво, девелопери, страховий бізнес та інші.

Мар’яна Луцишин – керівниця Офісу- розповіла про інструменти, якими Асоціація користується для підтримки бізнесу та запросила до кооперації, а представники ЛОВА, у свою чергу, закликали учасників комунікувати з ними при виникненні будь – яких запитань, ідей та пропозицій.

Ми неймовірна нація, і нашою силою є віра в один одного, в ЗСУ, бажання допомогти та підтримати! Наша українська земля багата не тільки на ресурси та корисні копалини але й на людей з унікальними здібностями!

Разом до перемоги! Разом до розбудови! Слава Україні! 🇺🇦

Далі буде…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: