fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Meets the Candidate: Знайомство з кандидатом – Ярославом Рущишиним

13/ 10/ 2020
    13 жовтня 2020 року, у рамках нового проекту Західноукраїнського офісу Асоціації “EBA meets the Candidates”, відбулася чергова зустріч із кандидатом у голови Львівської ОТГ Ярославом Рущишином. Коротко про основні цілі і бачення розвитку Львова Ярославом Івановичем: зробити Львів “містом коротких відстаней”, впровадити політику щодо мобільності, вибудувавши пріоритетність: пішохід – двох-колісний транспорт – громадський транспорт – автомобіль; написати нову стратегію розвитку міста і гармонізувати з нею Генеральний план міста, який має бути відкритим і доступним для містян; підтримка 4 кластерів бізнесу, які добре розвиваються у Львові – IT, кластер гостинності, легкої промисловості і логістичний; проте у місті також потрібно розвивати виробництво; створити синергію бізнесу і комунальних підприємств; зробити Львів культурно-інтелектуальним туристичним центром, орієнтуючись на якість, а не кількість туристів; купівля земельної ділянки під будівництво полігону для утилізації відходів; місто повинно бути екологічно сприятливим для людей. В ході зустрічі Ярослав Іванович підкреслив, що основне завдання міського голови – приводити “за руку” інвестора, який потрібний Львову, опираючись на стратегію  розвитку міста. Для пана Рущишина не має значення інвестор іноземний чи національний. Основне це повинні бути інвестори, які впроваджуватимуть нові технології, а не просто будуть опиратися на дешевизну робочої сили. Також кандидат запевнив, що йде на вибори із сильною командою, всі учасники якої мають досвід у залученні інвестицій. Від імені учасників, дякуємо Ярославу Рущишину за приділений час та Антону Подільчаку, Голові регіональної координаційної ради Офісу, за професійну модерацію зустрічі.
01/

 

13 жовтня 2020 року, у рамках нового проекту Західноукраїнського офісу Асоціації “EBA meets the Candidates”, відбулася чергова зустріч із кандидатом у голови Львівської ОТГ Ярославом Рущишином.

Коротко про основні цілі і бачення розвитку Львова Ярославом Івановичем:

  • зробити Львів “містом коротких відстаней”, впровадити політику щодо мобільності, вибудувавши пріоритетність: пішохід – двох-колісний транспорт – громадський транспорт – автомобіль;
  • написати нову стратегію розвитку міста і гармонізувати з нею Генеральний план міста, який має бути відкритим і доступним для містян;
  • підтримка 4 кластерів бізнесу, які добре розвиваються у Львові – IT, кластер гостинності, легкої промисловості і логістичний; проте у місті також потрібно розвивати виробництво;
  • створити синергію бізнесу і комунальних підприємств;
  • зробити Львів культурно-інтелектуальним туристичним центром, орієнтуючись на якість, а не кількість туристів;
  • купівля земельної ділянки під будівництво полігону для утилізації відходів; місто повинно бути екологічно сприятливим для людей.

В ході зустрічі Ярослав Іванович підкреслив, що основне завдання міського голови – приводити “за руку” інвестора, який потрібний Львову, опираючись на стратегію  розвитку міста. Для пана Рущишина не має значення інвестор іноземний чи національний. Основне це повинні бути інвестори, які впроваджуватимуть нові технології, а не просто будуть опиратися на дешевизну робочої сили. Також кандидат запевнив, що йде на вибори із сильною командою, всі учасники якої мають досвід у залученні інвестицій.

Від імені учасників, дякуємо Ярославу Рущишину за приділений час та Антону Подільчаку, Голові регіональної координаційної ради Офісу, за професійну модерацію зустрічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: