fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Meets the Candidate: Знайомство з кандидатом – Романом Матисом

22/ 10/ 2020
    22 жовтня 2020 року, відбулася остання зустріч у рамках проекту “EBA meets the Candidates”. Так товариство познайомилось із баченням розвитку Львова, від Романа Матиса, кандидата у голови Львівської ОТГ. Протягом зустрічі відбулася жвава дискусія про вплив бізнесу на розвиток міста, і як місто впливає на формування бізнес-середовища в цілому. Основне з виступу пана Романа: Перенесення “Lviv city” та центру ділової активності за місто, в райони головних магістральних сполучень - суттєво зменшить необхідність для львів’ян виїжджати в центральну частину міста, що у свою чергу вплине на кількість заторів та загазованість повітря. Це дасть можливість, також, розвинути ці місця інфраструктурно. Наявність аеропорту  та 25 000 випускників університетів  щороку дають конкурентну перевагу Львову для залучення інвестицій. Важливо активно здійснювати промоцію можливостей міста для потенційних інвесторів. Львів перспективне місто для якісного технологічного виробництва, а аутсорсинг бізнес процесів – галузь, яка може дати  швидкий та динамічний розвиток економіки міста. Від імені учасників, дякуємо Антону Подільчаку та Тарасу Юринцу,  за ведення зустрічі. Сподіваємось, що наш проект допоміг вам, шановні учасники Асоціації ближче познайомитись з кандидатами, їх думками та проектами щодо розвитку Львівської ОТГ. Отож,  бажаємо нам усім правильного вибору 25 жовтня 2020р.!
01/

 

22 жовтня 2020 року, відбулася остання зустріч у рамках проекту “EBA meets the Candidates”. Так товариство познайомилось із баченням розвитку Львова, від Романа Матиса, кандидата у голови Львівської ОТГ. Протягом зустрічі відбулася жвава дискусія про вплив бізнесу на розвиток міста, і як місто впливає на формування бізнес-середовища в цілому.

Основне з виступу пана Романа:

  • Перенесення “Lviv city” та центру ділової активності за місто, в райони головних магістральних сполучень – суттєво зменшить необхідність для львів’ян виїжджати в центральну частину міста, що у свою чергу вплине на кількість заторів та загазованість повітря. Це дасть можливість, також, розвинути ці місця інфраструктурно.
  • Наявність аеропорту  та 25 000 випускників університетів  щороку дають конкурентну перевагу Львову для залучення інвестицій. Важливо активно здійснювати промоцію можливостей міста для потенційних інвесторів.
  • Львів перспективне місто для якісного технологічного виробництва, а аутсорсинг бізнес процесів – галузь, яка може дати  швидкий та динамічний розвиток економіки міста.

Від імені учасників, дякуємо Антону Подільчаку та Тарасу Юринцу,  за ведення зустрічі.

Сподіваємось, що наш проект допоміг вам, шановні учасники Асоціації ближче познайомитись з кандидатами, їх думками та проектами щодо розвитку Львівської ОТГ. Отож,  бажаємо нам усім правильного вибору 25 жовтня 2020р.!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: