fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Фокус на особистісний розвиток – Психологія лідерства

06/ 12/ 2018
    Західноукраїнський офіс Асоціації спільно з Оленою Помазан Private Investors Union, OntoLab, організував серію зустрічей Focus on Personal Development базуючись на синемології. Синемологія – це альтернативним спосіб перегляду й аналізу фільму або телевізійних серіалів, де ми розбираємо бізнес-ситуації та виявляємо психологічні аспекти, які впливають на нашу поведінку та рішення в реальному житті. Розуміння кіно пропонує новий спосіб відчувати і контролювати наші повсякденні ситуації. Цей процес набагато цікавіший, ніж будь-які теоретичні пояснення, що покращує навички критичного мислення. Ми вирішили розглянути декілька тем, пов’язаних з бізнесом, таких як формування команди, бізнес-екологія, психологія лідерства, переглядаючи популярні телесеріали.
01/

 

Західноукраїнський офіс Асоціації спільно з Оленою Помазан Private Investors Union, OntoLab, організував серію зустрічей “Focus on Personal Development” базуючись на синемології.

Синемологія – це альтернативним спосіб перегляду й аналізу фільму або телевізійних серіалів, де ми розбираємо бізнес-ситуації та виявляємо психологічні аспекти, які впливають на нашу поведінку та рішення в реальному житті. Розуміння кіно пропонує новий спосіб відчувати і контролювати наші повсякденні ситуації. Цей процес набагато цікавіший, ніж будь-які теоретичні пояснення, що покращує навички критичного мислення.

Ми вирішили розглянути декілька тем, пов’язаних з бізнесом, таких як формування команди, бізнес-екологія, психологія лідерства, переглядаючи популярні телесеріали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: