fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Kharkiv MeetUp: Стратегічні проєкти – що робити, щоб реалізувати?

19/ 10/ 2021
  Сформована стратегія у компанії не дорівнює її виконанню та досягненню запланованих результатів. Буває так, що компанії називають стратегією свою операційну діяльність. Чим відрізняються процесні завдання від проєкту, а стратегічні проєкти від операційних розглянули на EBA Kharkiv MeetUp. Бізнес-консультантка консалтингової компанії Dr.Shilova for Business Анна Руденко наголосила, що першим і вкрай важливим етапом реалізації проекту є його детальний опис за допомогою базових понять: мета проєкту, причина запуску, продукт проєкту, бюджет та терміни, команда, тощо. Наступними етапами є розподіл завдань на підзавдання та моніторинг і аналіз проміжних результатів, зокрема за допомогою проведення нарад. Окрему увагу було приділено питанню мотивації команди. Розглянули 3-рівневу систему мотивації, а також подискутували щодо доцільності впровадження KPI та OKR з метою покращення ефективності роботи працівників та структурних підрозділів. Щиро дякуємо пані Руденко за знання та ідеї!  Партнер локації  

Сформована стратегія у компанії не дорівнює її виконанню та досягненню запланованих результатів. Буває так, що компанії називають стратегією свою операційну діяльність. Чим відрізняються процесні завдання від проєкту, а стратегічні проєкти від операційних розглянули на EBA Kharkiv MeetUp.

Бізнес-консультантка консалтингової компанії Dr.Shilova for Business Анна Руденко наголосила, що першим і вкрай важливим етапом реалізації проекту є його детальний опис за допомогою базових понять: мета проєкту, причина запуску, продукт проєкту, бюджет та терміни, команда, тощо.

Наступними етапами є розподіл завдань на підзавдання та моніторинг і аналіз проміжних результатів, зокрема за допомогою проведення нарад.

Окрему увагу було приділено питанню мотивації команди. Розглянули 3-рівневу систему мотивації, а також подискутували щодо доцільності впровадження KPI та OKR з метою покращення ефективності роботи працівників та структурних підрозділів.

Щиро дякуємо пані Руденко за знання та ідеї! 

Партнер локації

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: