fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Kharkiv Майстер-клас Сергія Єфремова: Ораторська майстерність

21/ 09/ 2021
  «У вас не буде другого шансу, щоб справити перше враження», – наголошувала Коко Шанель. Під час заходу представники EBA Kharkiv відкривали секрети успішного публічного виступу разом із Сергієм Єфремовим, бізнес-тренером, директором тренінг-центру «Лідер».  Дізнались про те, як подолати страх перед спічем, отримали корисні поради з підготовки до промови та авторські напрацювання від Сергія щодо способів впливу на аудиторію. Окрему увагу було приділено структурі публічного виступу, який складається із контенту, фану та мотивації. Було підкреслено, що професійний спікер розуміє, що визначальною складовою промови повинен бути не тільки контент, а й фан. Щиро дякуємо пану Сергію за можливість удосконалити навички з ораторської майстерності! Партнер локації

«У вас не буде другого шансу, щоб справити перше враження», – наголошувала Коко Шанель.

Під час заходу представники EBA Kharkiv відкривали секрети успішного публічного виступу разом із Сергієм Єфремовим, бізнес-тренером, директором тренінг-центру «Лідер».  Дізнались про те, як подолати страх перед спічем, отримали корисні поради з підготовки до промови та авторські напрацювання від Сергія щодо способів впливу на аудиторію.

Окрему увагу було приділено структурі публічного виступу, який складається із контенту, фану та мотивації. Було підкреслено, що професійний спікер розуміє, що визначальною складовою промови повинен бути не тільки контент, а й фан.

Щиро дякуємо пану Сергію за можливість удосконалити навички з ораторської майстерності!

Партнер локації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: