fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Kharkiv Комітет з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку

21/ 05/ 2021
  На спільному засіданні Комітету з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку EBA Kharkiv та Харківського Регіонального відділення Асоціації Фахівців нерухомості України (АФНУ) разом з експертами розбиралися у ситуації в RE- галузі в період пандемії. Ігор Балака, керівник Комітету, почав зустріч з цікавих тенденції на ринку нерухомості у 2021 році та впливу пандемії на купівельну спроможність громадян. Відмітив проблеми, пов’язані з ліквідацією ДАБІ, та створення нових трьох органів; відставання Харківського регіону щодо здачі житла в експлуатацію в порівнянні з Києвом, Дніпром, Львовом, Одесою, тощо. Основні тези засідання від Андрія Правдіна, заступника керівника Харківського регіонального відділення та члена Ради АФНУ: Зростає кількість угод у всіх сегментах ринку при продажах і оренді. Ростуть ціни на житло. Ціна продажу комерційної нерухомості дещо стабільна. Два локдауни 2021 року на динаміці житлової нерухомості не позначилися. У Харкові зявилися покупці з бюджетом понад $5 мільйонів. А ще - зріст попиту, спричинений відкладанням покупок в період першої хвилі пандемії, дефіцит якісних пропозицій та зниження кількості ліквідних об’єктів – основні моменти, на яких зупинялись спікери, будь то житлова чи комерційна нерухомість. Детально про ситуацію у кожному сегменту ринку, безпосередньо у Харківській області,– у запису за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=rW8M8Ck3hDY . Спеціальний гість заходу - керівник відділення Фонду Держмайна України (ФДМУ) у Харківській області Дмитро Безпалов – у своїй презентації позначив роль та основні напрямки діяльності Фонду; підкреслив мету приватизації, яка полягає в залученні прямих інвестицій та стратегічних інвесторів, додаткових ресурсів до бюджету, в боротьбі з корупцією і в створенні нових високотехнологічних робочих місць. Пан Дмитро говорив про зміну стандартів приватизації та її новий процес, поділився успіхами за 12 місяців 2020 року серед яких: ріст доходу, середньої кількості учасників аукціонів, ріст загальної кількісті та успішних аукціонів, тощо. Перелік об’єктів приватизації на 2021 рік затверджено. На наступних зустрічах будемо розбиратися як дізнатися про об’єкти, як отримати до них доступ та придбати. Торкнулися теми малої і великої приватизації, а про участь в публічних торгах в системі «Прозорро» поговорили з Ігорем Міхальським. Щиро дякуємо досвідченим фахівцям: Ігорю Балаці, Олексію Попову, Андрію Правдіну, Абдурахману Шайхалову, Володимиру Чекалову, присутнім та онлайн-глядачам за жваву бесіду, актуальну інформацію і останні новини зі світу нерухомості!

На спільному засіданні Комітету з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку EBA Kharkiv та Харківського Регіонального відділення Асоціації Фахівців нерухомості України (АФНУ) разом з експертами розбиралися у ситуації в RE- галузі в період пандемії.

Ігор Балака, керівник Комітету, почав зустріч з цікавих тенденції на ринку нерухомості у 2021 році та впливу пандемії на купівельну спроможність громадян. Відмітив проблеми, пов’язані з ліквідацією ДАБІ, та створення нових трьох органів; відставання Харківського регіону щодо здачі житла в експлуатацію в порівнянні з Києвом, Дніпром, Львовом, Одесою, тощо.

Основні тези засідання від Андрія Правдіна, заступника керівника Харківського регіонального відділення та члена Ради АФНУ:

  • Зростає кількість угод у всіх сегментах ринку при продажах і оренді.
  • Ростуть ціни на житло. Ціна продажу комерційної нерухомості дещо стабільна.
  • Два локдауни 2021 року на динаміці житлової нерухомості не позначилися.
  • У Харкові з’явилися покупці з бюджетом понад $5 мільйонів.

А ще – зріст попиту, спричинений відкладанням покупок в період першої хвилі пандемії, дефіцит якісних пропозицій та зниження кількості ліквідних об’єктів – основні моменти, на яких зупинялись спікери, будь то житлова чи комерційна нерухомість.

Детально про ситуацію у кожному сегменту ринку, безпосередньо у Харківській області,– у запису за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=rW8M8Ck3hDY .

Спеціальний гість заходу – керівник відділення Фонду Держмайна України (ФДМУ) у Харківській області Дмитро Безпалов – у своїй презентації позначив роль та основні напрямки діяльності Фонду; підкреслив мету приватизації, яка полягає в залученні прямих інвестицій та стратегічних інвесторів, додаткових ресурсів до бюджету, в боротьбі з корупцією і в створенні нових високотехнологічних робочих місць. Пан Дмитро говорив про зміну стандартів приватизації та її новий процес, поділився успіхами за 12 місяців 2020 року серед яких: ріст доходу, середньої кількості учасників аукціонів, ріст загальної кількісті та успішних аукціонів, тощо. Перелік об’єктів приватизації на 2021 рік затверджено. На наступних зустрічах будемо розбиратися як дізнатися про об’єкти, як отримати до них доступ та придбати.

Торкнулися теми малої і великої приватизації, а про участь в публічних торгах в системі «Прозорро» поговорили з Ігорем Міхальським.

Щиро дякуємо досвідченим фахівцям: Ігорю Балаці, Олексію Попову, Андрію Правдіну, Абдурахману Шайхалову, Володимиру Чекалову, присутнім та онлайн-глядачам за жваву бесіду, актуальну інформацію і останні новини зі світу нерухомості!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: