fbpx

EBA Intellectual Club

20/ 02/ 2020
  Розпочніть свій тиждень з інтелектуальної пригоди разом з EBA Intellectual Club! Долучайтеся до нашої наступної гри, що відбудеться 24 лютого в ресторані Vino Grad (вул. Саксаганського 83). У вас буде чудова нагода похизуватися своїми знаннями заради перемоги в інтелектуальному баттлі! Цікава компанія та азартна гра – що ще треба для чудового вечора понеділка? Тож приходьте до нас, щоб захоплююче провести час! Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (21 лютого 14:00). Дрес-код: коктейльний. З нетерпінням чекаємо вас на нашому інтелектуальному змаганні!

Розпочніть свій тиждень з інтелектуальної пригоди разом з EBA Intellectual Club!

Долучайтеся до нашої наступної гри, що відбудеться 24 лютого в ресторані Vino Grad (вул. Саксаганського 83).

У вас буде чудова нагода похизуватися своїми знаннями заради перемоги в інтелектуальному баттлі! Цікава компанія та азартна гра – що ще треба для чудового вечора понеділка? Тож приходьте до нас, щоб захоплююче провести час!

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (21 лютого 14:00).

Дрес-код: коктейльний.

З нетерпінням чекаємо вас на нашому інтелектуальному змаганні!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: