fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA for Kids у Дніпрі: День Святого Миколая

19/ 12/ 2018
    Цілий рік ми в Асоціації проводили безліч бізнес-зустрічей, обговорювали серйозні питання та запрошували поважних гостей. Та у День Святого Миколая, таке улюблене свято дитинства, ми не втрималися й запросили на цікавий та пізнавальний захід дітей, аби подарувати їм веселий настрій, а їх батькам – співробітникам компаній-членів Асоціації та й самим нам можливість зарядитися такими щирими дитячими емоціями! ✨ Під час свята 🎄 під чітким та дуже веселим керівництвом Академії розвитку інтелекту Smartum Україна всі діти були залучені до участі в інтелектуальному квесті, під час якого вони переміщувалися між декількома станціями та в ігровій формі тренували свої навички швидкого усного рахунку в умі, вчилися швидко запам’ятовувати і систематизовувати інформацію, а також робили своїми руками ялинкові прикраси. У той же час ми не дали засумувати батькам, адже їм довелося відгадувати пісеньки, дізнаватися, про яких супер-героїв йде мова, та навіть пританцювувати разом із дітлахами. А ще ніхто з дітей не залишився без солодощів від Святого Миколая, а троє щасливчиків пішли додому разом з сертифікатами на подальше навчання у Академії розвитку інтелекту Smartum Україна. Асоціація у Дніпрі дякує учасникам, які приєдналися до нашої ініціативи «Kids for kids: поділись своєю іграшкою». Усі іграшки та листівки з вітаннями до Нового Року, будуть відправлені до одного з дитячих будинків Дніпра. А також ми щиро вдячні нашому організаційному партнеру заходу Академії розвитку інтелекту Smartum Україна за святковий настрій, атмосферу веселощів і корисні розважальні активності. І, звісно, нашим постійним партнерам Центру конференцій Parle за теплий прийом, PepsiCo Ukraine та Nestlé за солодкі подарунки, видавництву «Книголав» за книжки коміксів для дітей, а також компанії UCC за смачну і ароматну каву.
01/

 

Цілий рік ми в Асоціації проводили безліч бізнес-зустрічей, обговорювали серйозні питання та запрошували поважних гостей. Та у День Святого Миколая, таке улюблене свято дитинства, ми не втрималися й запросили на цікавий та пізнавальний захід дітей, аби подарувати їм веселий настрій, а їх батькам – співробітникам компаній-членів Асоціації та й самим нам можливість зарядитися такими щирими дитячими емоціями! ✨

Під час свята 🎄 під чітким та дуже веселим керівництвом Академії розвитку інтелекту Smartum Україна всі діти були залучені до участі в інтелектуальному квесті, під час якого вони переміщувалися між декількома станціями та в ігровій формі тренували свої навички швидкого усного рахунку в умі, вчилися швидко запам’ятовувати і систематизовувати інформацію, а також робили своїми руками ялинкові прикраси. У той же час ми не дали засумувати батькам, адже їм довелося відгадувати пісеньки, дізнаватися, про яких супер-героїв йде мова, та навіть пританцювувати разом із дітлахами. А ще ніхто з дітей не залишився без солодощів від Святого Миколая, а троє щасливчиків пішли додому разом з сертифікатами на подальше навчання у Академії розвитку інтелекту Smartum Україна.

Асоціація у Дніпрі дякує учасникам, які приєдналися до нашої ініціативи «Kids for kids: поділись своєю іграшкою». Усі іграшки та листівки з вітаннями до Нового Року, будуть відправлені до одного з дитячих будинків Дніпра.

А також ми щиро вдячні нашому організаційному партнеру заходу Академії розвитку інтелекту Smartum Україна за святковий настрій, атмосферу веселощів і корисні розважальні активності. І, звісно, нашим постійним партнерам Центру конференцій Parle за теплий прийом, PepsiCo Ukraine та Nestlé за солодкі подарунки, видавництву «Книголав» за книжки коміксів для дітей, а також компанії UCC за смачну і ароматну каву.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: