fbpx

EBA Expert Talks: Індустрія 4.0 в русі…

20/ 02/ 2020
    Мали нагоду зібрати виробничі компанії на платформі EBA Expert Talks: Індустрія 4.0 в русі…, 20 лютого 2020 року в конференц-залі “Карелія”, готелю Леополіс Ми дізнались про те, що таке Industry 4.0. Чи можемо ми про це говорити в Україні, і проаналізували сучасний стан речей в українському виробництві. Отож дійшли до наступного: Industry 4.0 – це про розумне (smart) виробництво, залучення цифрових технологій та новий етап діджиталізації, і є уже підприємства, які успішно впроваджують його. Industry 4.0 – для України сьогодні дорого, однак уже є компанії, які працюють над Industry 4.0 для іноземних замовників. Це хороший знак,  це говорить про те, що рано чи пізно технології прийдуть і до нас. Серед багатьох проблемних питань, що не дозволяють українській промисловості розвиватись у цьому напрямку,  учасники погодились з одним. Є велика потреба у кооперації виробничників, ефективні комунікації для того, щоб розуміти потреби кожного. Саме цей шлях може допомогти компаніям швидше розвиватись. Тож, було прийнято рішення відновити роботу виробничого комітету на базі Асоціації, на платформі якого компанії б ділились свої ідеями та пропозиціями щодо автоматизації виробничих потужностей, шукали б шляхи вирішення кадрових питань. Від імені учасників дискусії дякуємо Антону Подільчаку за ініціативу підняти питання щодо Industry 4.0. та професійну модерацію заходу, а також запрошеним спікерам, за те, що поділились власним досвідом та додаткову мотивацію для керівників виробничих компаній: Роман Величко, директор з розвитку бізнесу в Україні компанії HIMA Роман Олійник, комерційний директор ІнтраМоушн Україна Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України(АППАУ) Іван Кульчицький, президент Агенції Європейських Інновацій П.С.: Робот на ім’я «Толік», який був представлений партнером заходу компанією ІнтраMоушн, може приїхати до вас в гості на «стажування».  При бажанні залучити такого стажера можете звертатись у офіс Асоціації.
01/

 

Мали нагоду зібрати виробничі компанії на платформі EBA Expert Talks: Індустрія 4.0 в русі…, 20 лютого 2020 року в конференц-залі “Карелія”, готелю Леополіс

Ми дізнались про те, що таке Industry 4.0. Чи можемо ми про це говорити в Україні, і проаналізували сучасний стан речей в українському виробництві.

Отож дійшли до наступного:

Industry 4.0 – це про розумне (smart) виробництво, залучення цифрових технологій та новий етап діджиталізації, і є уже підприємства, які успішно впроваджують його.

Industry 4.0 – для України сьогодні дорого, однак уже є компанії, які працюють над Industry 4.0 для іноземних замовників. Це хороший знак,  це говорить про те, що рано чи пізно технології прийдуть і до нас.

Серед багатьох проблемних питань, що не дозволяють українській промисловості розвиватись у цьому напрямку,  учасники погодились з одним. Є велика потреба у кооперації виробничників, ефективні комунікації для того, щоб розуміти потреби кожного.

Саме цей шлях може допомогти компаніям швидше розвиватись.

Тож, було прийнято рішення відновити роботу виробничого комітету на базі Асоціації, на платформі якого компанії б ділились свої ідеями та пропозиціями щодо автоматизації виробничих потужностей, шукали б шляхи вирішення кадрових питань.

Від імені учасників дискусії дякуємо Антону Подільчаку за ініціативу підняти питання щодо Industry 4.0. та професійну модерацію заходу, а також запрошеним спікерам, за те, що поділились власним досвідом та додаткову мотивацію для керівників виробничих компаній:

  • Роман Величко, директор з розвитку бізнесу в Україні компанії HIMA
  • Роман Олійник, комерційний директор ІнтраМоушн Україна
  • Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України(АППАУ)
  • Іван Кульчицький, президент Агенції Європейських Інновацій

П.С.: Робот на ім’я «Толік», який був представлений партнером заходу компанією ІнтраMоушн, може приїхати до вас в гості на «стажування».  При бажанні залучити такого стажера можете звертатись у офіс Асоціації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: