fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA ESG Хаб обговорив можливості ESG-трансформації та онлайн-безпеку дітей 

03/ 04/ 2025
  27 березня відбулося онлайн-засідання EBA ESG Хабу, організоване спільно з SAP та Deloitte. Головна тема зустрічі — обговорення екологічного, соціального та корпоративного управління, зокрема основних викликів, локальних особливостей та ролі технологій у процесі ESG-трансформації. Також значну увагу учасники приділили важливій соціальній темі – дитячій онлайн-безпеці в умовах війни.   Учасники заходу мали змогу дізнатися про останні зміни та тенденції в нормативних вимогах до ESG-звітності. Юліана Ревюк, старша менеджерка зі стратегічних та репутаційних ризиків у Deloitte Україна, поділилася практичними порадами щодо ефективного подання звітності та представила комплексний портфель послуг Deloitte у сфері сталого розвитку.   Міхал Фурман, лідер напряму SAP Sustainability у регіоні Центральна Європа, Deloitte Польща, розповів про ключові виклики в ESG-звітності та управлінні ефективністю, а також підкреслив значення технологій як рушія позитивних змін.   Директор зі сталого розвитку SAP CEE, Гергей Янчар, розповів про управління викидами вуглецю за допомогою ШІ в ESG-звітності. Спікер також презентував можливості SAP Sustainability Control Tower (SCT) –  рішення для ведення звітності ESG.   Окремим важливим блоком засідання стала дискусія щодо дитячої онлайн-безпеки. Ірина Шевчук та Анастасія Дьякова, засновниця ГО #стоп_секстинг, авторка книги Діти та батьки в інтернеті: путівник для безпечної подорожі та подкасту Хороших батьків не блокують, наголосили на необхідності захисту дітей у цифровому середовищі, особливо в умовах повномасштабного вторгнення. Вони поділилися ключовими ініціативами та досягненнями організації StopSexting у цій сфері.   EBA ESG Хаб продовжує створювати платформу для експертних обговорень та сприяти пошуку ефективних рішень у сфері сталого розвитку. Дякуємо всім учасникам за змістовну дискусію!
27 березня відбулося онлайн-засідання EBA ESG Хабу, організоване спільно з SAP та Deloitte. Головна тема зустрічі — обговорення екологічного, соціального та корпоративного управління, зокрема основних викликів, локальних особливостей та ролі технологій у процесі ESG-трансформації. Також значну увагу учасники приділили важливій соціальній темі – дитячій онлайн-безпеці в умовах війни.
 
Учасники заходу мали змогу дізнатися про останні зміни та тенденції в нормативних вимогах до ESG-звітності. Юліана Ревюк, старша менеджерка зі стратегічних та репутаційних ризиків у Deloitte Україна, поділилася практичними порадами щодо ефективного подання звітності та представила комплексний портфель послуг Deloitte у сфері сталого розвитку.
 
Міхал Фурман, лідер напряму SAP Sustainability у регіоні Центральна Європа, Deloitte Польща, розповів про ключові виклики в ESG-звітності та управлінні ефективністю, а також підкреслив значення технологій як рушія позитивних змін.
 
Директор зі сталого розвитку SAP CEE, Гергей Янчар, розповів про управління викидами вуглецю за допомогою ШІ в ESG-звітності. Спікер також презентував можливості SAP Sustainability Control Tower (SCT) –  рішення для ведення звітності ESG.
 
Окремим важливим блоком засідання стала дискусія щодо дитячої онлайн-безпеки. Ірина Шевчук та Анастасія Дьякова, засновниця ГО #стоп_секстинг, авторка книги “Діти та батьки в інтернеті: путівник для безпечної подорожі” та подкасту “Хороших батьків не блокують”, наголосили на необхідності захисту дітей у цифровому середовищі, особливо в умовах повномасштабного вторгнення. Вони поділилися ключовими ініціативами та досягненнями організації StopSexting у цій сфері.
 
EBA ESG Хаб продовжує створювати платформу для експертних обговорень та сприяти пошуку ефективних рішень у сфері сталого розвитку. Дякуємо всім учасникам за змістовну дискусію!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: