fbpx

EBA English Speaking Club in Kharkiv

27/ 02/ 2020
  Що найскладніше в оволодінні іноземною мовою - граматика, вивчення нових слів або розуміння співрозмовника? Які б не були труднощі, важливо перебороти свої страхи та почати розмовляти. 28 лютого 2020 р. позбавлялися від мовних бар’єрів та практикували англійську на зустрічі English Speaking Club разом із Флойдом Сілкотом – носієм мови та власником двох шкіл GoEnglish у Харкові. Дискутували на тему: «Що найважливіше в житті: гроші, здоров’я чи кохання?» та робили захоплюючу вправу на креативність. Дякуємо Флойду за цікавий і корисний вечір!

Що найскладніше в оволодінні іноземною мовою – граматика, вивчення нових слів або розуміння співрозмовника? Які б не були труднощі, важливо перебороти свої страхи та почати розмовляти.

28 лютого 2020 р. позбавлялися від мовних бар’єрів та практикували англійську на зустрічі English Speaking Club разом із Флойдом Сілкотом – носієм мови та власником двох шкіл GoEnglish у Харкові. Дискутували на тему: «Що найважливіше в житті: гроші, здоров’я чи кохання?» та робили захоплюючу вправу на креативність.

Дякуємо Флойду за цікавий і корисний вечір!

Спікери

1 / 1
Floyd Silcott III
Owner of GoEnglish School Kharkiv
Floyd Silcott III

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: