fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Workshop: Як впоратися з наслідками війни та здолати кризи майбутнього

04/ 04/ 2022
  Які виклики очікують наше суспільство після закінчення війни, чим відрізняється захисна сила від насильства, як її правильно використовувати - про все це говорили під час воркшопу разом з експерткою у сфері кризових комунікацій Людмила Леонова. Наразі точиться багато дискусій між тими, хто виїхав закордон, і тими, хто вирішив залишитись. Найголовніше для обох сторін – це зрозуміти та прийняти той факт, що кожна людина індивідуальна та має різні причини й обставини для ухвалення своїх рішень. Хтось вагається, не звіряється із собою та діє під тиском. Для когось постає гостре питання безпеки та відповідальності не тільки за себе, а й за своїх рідних. А хтось взагалі опинився в гарячій точці, і цей вибір стає неминучим. Тільки шляхом ненасильницького спілкування вдасться подолати внутрішні судження і знайти порозуміння в кожній ситуації. Тож, під яким кутом потрібно використовувати силу саме для захисту, а не для насильства? Захисна сила - це коли Ви робити зусилля щоб захистити себе і не більше, тобто без завдання страждань. Під час війни дуже важко тримати баланс, щоб зберегти себе та залишитись при здоровому глузді в майбутньому, тому експерти радять наступне: ✅ припинити на певний час зв’язки та спілкування, які забирають ресурс; ✅ турбуватися про себе та вчасно відновлювати свої сили; ✅ допомагати слабшим. У свою чергу ми безмежно вдячні спікерці Людмила Леонова та гостям заходу, а також ділимся корисною літературою, яка може стати в пригоді, за лінками: 💙 https://cutt.ly/eD7cznT 💛 https://cutt.ly/UD7cI8p

Які виклики очікують наше суспільство після закінчення війни, чим відрізняється захисна сила від насильства, як її правильно використовувати – про все це говорили під час воркшопу разом з експерткою у сфері кризових комунікацій Людмила Леонова. Наразі точиться багато дискусій між тими, хто виїхав закордон, і тими, хто вирішив залишитись.

Найголовніше для обох сторін – це зрозуміти та прийняти той факт, що кожна людина індивідуальна та має різні причини й обставини для ухвалення своїх рішень. Хтось вагається, не звіряється із собою та діє під тиском. Для когось постає гостре питання безпеки та відповідальності не тільки за себе, а й за своїх рідних. А хтось взагалі опинився в гарячій точці, і цей вибір стає неминучим. Тільки шляхом ненасильницького спілкування вдасться подолати внутрішні судження і знайти порозуміння в кожній ситуації.

Тож, під яким кутом потрібно використовувати силу саме для захисту, а не для насильства? Захисна сила – це коли Ви робити зусилля щоб захистити себе і не більше, тобто без завдання страждань.

Під час війни дуже важко тримати баланс, щоб зберегти себе та залишитись при здоровому глузді в майбутньому, тому експерти радять наступне:

✅ припинити на певний час зв’язки та спілкування, які забирають ресурс;

✅ турбуватися про себе та вчасно відновлювати свої сили;

✅ допомагати слабшим.

У свою чергу ми безмежно вдячні спікерці Людмила Леонова та гостям заходу, а також ділимся корисною літературою, яка може стати в пригоді, за лінками:

💙 https://cutt.ly/eD7cznT

💛 https://cutt.ly/UD7cI8p

Спікери

1 / 1
Міла Леонова
CEO Leonova Consulting, Peace Engineer, тренер, працює в сфері кризових комунікацій, переговорів, трансформації конфліктів
Міла Леонова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: