fbpx

EBA Dnipro Women’s Club

24/ 06/ 2020
  Вже давно корейська косметика займає гідне місце на поличках поруч з лідерами серед світових косметичних виробників. Основною особливістю і перевагою цієї косметики є натуральний склад, постійне вдосконалення та пошук іще кращих рецептів та складів, зазначає Юлія Тимошенко, CEO компанії Travel Retail Ukraine, одним з напрямків якої є Face to Face Cosmetics, спікер Жіночого Клубу, на якому ми і говорили на тему філософії та особливостей корейської косметики. Експерти Face to Face Юлія та Олена поділилися своїм величезним досвідом та любов’ю до корейських косметичних продуктів, адже вони спробували на собі майже всі засоби, які є в арсеналі FTF!:))) Дівчата розповіли про 10 ступенів очищення шкіри та наголосили, що засоби потрібно чередувати і не використовувати щодня все і одразу. Сенс корейського 10-ти крокового догляду полягає в тому, щоб запобігти появі проблем зі шкірою. Це як довгостроковий депозит: ви кожен ранок і вечір витрачаєте по 10-20 хвилин на своє обличчя, а воно повертає вам сторицею. Кожен етап включає кроки базового догляду за шкірою: очищення тонізування живлення зволоження захист Це розмякшує її, робить більш сприйнятливою і здатною увібрати набагато більшу кількість нутрієнтів. Ми детально розібрали кожен з етапів та косметичні засоби, які необхідні для них. А наприкінці влаштували розіграш подарунку від партнера – FTF Cosmetics – набір продуктів косметики.

Вже давно корейська косметика займає гідне місце на поличках поруч з лідерами серед світових косметичних виробників.

Основною особливістю і перевагою цієї косметики є натуральний склад, постійне вдосконалення та пошук іще кращих рецептів та складів, зазначає Юлія Тимошенко, CEO компанії Travel Retail Ukraine, одним з напрямків якої є Face to Face Cosmetics, спікер Жіночого Клубу, на якому ми і говорили на тему філософії та особливостей корейської косметики.

Експерти Face to Face Юлія та Олена поділилися своїм величезним досвідом та любов’ю до корейських косметичних продуктів, адже вони спробували на собі майже всі засоби, які є в арсеналі FTF!:))) Дівчата розповіли про 10 ступенів очищення шкіри та наголосили, що засоби потрібно чередувати і не використовувати щодня все і одразу.

Сенс корейського 10-ти крокового догляду полягає в тому, щоб запобігти появі проблем зі шкірою. Це як довгостроковий депозит: ви кожен ранок і вечір витрачаєте по 10-20 хвилин на своє обличчя, а воно повертає вам сторицею.

Кожен етап включає кроки базового догляду за шкірою:

  1. очищення
  2. тонізування
  3. живлення
  4. зволоження
  5. захист

Це розм’якшує її, робить більш сприйнятливою і здатною увібрати набагато більшу кількість нутрієнтів.

Ми детально розібрали кожен з етапів та косметичні засоби, які необхідні для них. А наприкінці влаштували розіграш подарунку від партнера – FTF Cosmetics – набір продуктів косметики.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: