fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Welcome Coffee

29/ 05/ 2019
  Як завжди, 2 години дуже мало, щоб розповісти про діяльність Асоціації в повному обсязі. Але на зустрічі EBA Dnipro Welcome Coffee ми намагаємось вкластись в час та донести основну інформацію про нашу діяльність, новини, плани та можливості, що надає членство. Сьогодні ми провели чергову таку зустріч – активний інформаційний ранок з представниками компаній-членів Асоціації та компаній, які зацікавлені у вступі в Асоціацію. Крім того, EBA Dnipro Welcome Coffee – чудова нетворкінгова платформа, де кожному учаснику надається можливість представити себе і свою компанію та зав’язати корисні ділові контакти. Дякуємо нашим партнерам: UCC та Parle!

Як завжди, 2 години дуже мало, щоб розповісти про діяльність Асоціації в повному обсязі. Але на зустрічі EBA Dnipro Welcome Coffee ми намагаємось вкластись в час та донести основну інформацію про нашу діяльність, новини, плани та можливості, що надає членство. Сьогодні ми провели чергову таку зустріч – активний інформаційний ранок з представниками компаній-членів Асоціації та компаній, які зацікавлені у вступі в Асоціацію.

Крім того, EBA Dnipro Welcome Coffee – чудова нетворкінгова платформа, де кожному учаснику надається можливість представити себе і свою компанію та зав’язати корисні ділові контакти. Дякуємо нашим партнерам: UCC та Parle!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: