fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Updates: Військовий облік на підприємстві по-новому

26/ 04/ 2023
  Під час чергового заходу EBA Dnipro Updates бізнес-спільнота обговорила зміни в порядку ведення військового обліку на підприємстві, відповідно до вимог Постанови КМУ №1487 від 30.12.2022 року. Так, експертка з питань мобілізації, адвокат Поліна Марченко звернула особливу увагу підприємців на: Вимоги до осіб, які ведуть військовий облік, оплату їх праці та навчання. Cкасування особової картки за типовою формою №П-2 до списків персонального військового обліку. Тепер військово-облікові документи для призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці; для військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного; для резервістів – військовий квиток. Зміни облікових даних, про які необхідно інформувати ТЦК. Як проводять внутрішній аудит військового обліку на підприємстві? Щороку відповідно до затверджених планів відбувається перевірка стану військового обліку, після перевірки складається акт, який надсилається в 20-денний строк до ТЦК. Відомості вносяться в журнал перевірок на підприємтсві. Щороку до 1 лютого видають накази про стан військового обліку за минулий рік та завдання на наступний рік.

Під час чергового заходу EBA Dnipro Updates бізнес-спільнота обговорила зміни в порядку ведення військового обліку на підприємстві, відповідно до вимог Постанови КМУ №1487 від 30.12.2022 року.

Так, експертка з питань мобілізації, адвокат Поліна Марченко звернула особливу увагу підприємців на:

  • Вимоги до осіб, які ведуть військовий облік, оплату їх праці та навчання.
  • Cкасування особової картки за типовою формою №П-2 до списків персонального військового обліку. Тепер військово-облікові документи для призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці; для військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного; для резервістів – військовий квиток.
  • Зміни облікових даних, про які необхідно інформувати ТЦК.

Як проводять внутрішній аудит військового обліку на підприємстві?

Щороку відповідно до затверджених планів відбувається перевірка стану військового обліку, після перевірки складається акт, який надсилається в 20-денний строк до ТЦК. Відомості вносяться в журнал перевірок на підприємтсві. Щороку до 1 лютого видають накази про стан військового обліку за минулий рік та завдання на наступний рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: