fbpx

EBA Dnipro Open Door Day: Soft Work

18/ 07/ 2019
      Аби бути продуктивною, людині необхідно до 5 разів на день змінити «картинку» робочої обстановки. Складно втілити у звичайному офісі, чи не так? Та все ж цю проблему може вирішити коворкінг. Так, 25 липня представники членських компаній Асоціації мали нагоду переконатися в цьому на власні очі, завітавши разом з нами до новенького, сучасного та комфортного простору Soft Work – унікального проекту в Україні та єдиного в своєму роді в Дніпрі. У Soft Work втілені найрізноманітніші ідеї організації робочого простору: столи-трансформери, ергономічні крісла для підтримки здорової осанки, робочі столи-бігові доріжки та велотренажери! А ще комфортні шумоізольовані переговорні кімнати, зони відпочинку та релаксу, кухня та бар зі смачними напоями; підлога з підігрівом, надійні сейфи для зберігання особистих речей, комфортні номери для тих, хто приїхав у відрядження, бездротові зарядки та безліч інших фішек. До того ж, у Soft Work знайшли своє місце не тільки сучасні деталі інтер’єру, а ще й впроваджуються найкращі бізнес-практики управління персоналом та турботи про клієнтів, що одразу ж підкуповує вас. Цього не ви не бачите, але ж відчуваєте, і хочете повернутися! Як захотілося усім нашим учасникам, які після насиченого спілкування, активного знайомства та прохолодного Aperol Spritz пішли задоволеними з обіцянками обов’язково спробувати провести хоч один робочий день тут! Щиро дякуємо Soft Work та особисто Олександру Бєляєву за гостинність, теплий прийом, приємне спілкування і ну дуже смачні напої!
01/

 

 

Аби бути продуктивною, людині необхідно до 5 разів на день змінити «картинку» робочої обстановки. Складно втілити у звичайному офісі, чи не так?

Та все ж цю проблему може вирішити коворкінг. Так, 25 липня представники членських компаній Асоціації мали нагоду переконатися в цьому на власні очі, завітавши разом з нами до новенького, сучасного та комфортного простору Soft Work – унікального проекту в Україні та єдиного в своєму роді в Дніпрі.

У Soft Work втілені найрізноманітніші ідеї організації робочого простору: столи-трансформери, ергономічні крісла для підтримки здорової осанки, робочі столи-бігові доріжки та велотренажери! А ще комфортні шумоізольовані переговорні кімнати, зони відпочинку та релаксу, кухня та бар зі смачними напоями; підлога з підігрівом, надійні сейфи для зберігання особистих речей, комфортні номери для тих, хто приїхав у відрядження, бездротові зарядки та безліч інших фішек.

До того ж, у Soft Work знайшли своє місце не тільки сучасні деталі інтер’єру, а ще й впроваджуються найкращі бізнес-практики управління персоналом та турботи про клієнтів, що одразу ж підкуповує вас. Цього не ви не бачите, але ж відчуваєте, і хочете повернутися! Як захотілося усім нашим учасникам, які після насиченого спілкування, активного знайомства та прохолодного Aperol Spritz пішли задоволеними з обіцянками обов’язково спробувати провести хоч один робочий день тут!

Щиро дякуємо Soft Work та особисто Олександру Бєляєву за гостинність, теплий прийом, приємне спілкування і ну дуже смачні напої!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: