fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Life Class: КАЙФономіка

11/ 09/ 2019
    Фото: Сергій Дівєєв «Подумайте, що ви любите робити найбільше, що приносить вам задоволення? І просто робіть це частіше! Ось вже великий крок до щасливого кожного дня» - одна з порад Володимира Науменко, спікера заходу. Наступне. Люди, які вас оточують. Чи приносять вони вам позитивні емоції, натхнення, сміх, енергію? Чи, навпаки, ви лише чуєте ниття та скарги, або почуваєтесь виснаженими від спілкування з ними? Якщо так – закінчуйте таке спілкування, адже це – токсичні люди і подібне оточення лише нашкодить вам. А цілі? Ви ставите цілі? Ви вмієте правильно ставити цілі? Не забувайте основні принципи від Володимира Науменко: цілі мають бути ВЛАСНІ (те, чого хочете саме ВИ, а не хтось інший), записуйте детально, ставте дедлайн, пишіть action plan, включайте фанатизм для досягнення цілей! Ми говорили про різне. Головне, що отримали – це мотивація, розуміння, як діяти та того, що потрібно цінувати своє «сьогодні».
01/

 

Фото: Сергій Дівєєв

«Подумайте, що ви любите робити найбільше, що приносить вам задоволення? І просто робіть це частіше! Ось вже великий крок до щасливого кожного дня» – одна з порад Володимира Науменко, спікера заходу.

Наступне. Люди, які вас оточують. Чи приносять вони вам позитивні емоції, натхнення, сміх, енергію? Чи, навпаки, ви лише чуєте ниття та скарги, або почуваєтесь виснаженими від спілкування з ними? Якщо так – закінчуйте таке спілкування, адже це – токсичні люди і подібне оточення лише нашкодить вам.

А цілі? Ви ставите цілі? Ви вмієте правильно ставити цілі? Не забувайте основні принципи від Володимира Науменко: цілі мають бути ВЛАСНІ (те, чого хочете саме ВИ, а не хтось інший), записуйте детально, ставте дедлайн, пишіть action plan, включайте фанатизм для досягнення цілей!

Ми говорили про різне. Головне, що отримали – це мотивація, розуміння, як діяти та того, що потрібно цінувати своє «сьогодні».

Спікери

1 / 1
Володимир Науменко
Психолог-практик; засновник проекту «Людина, яка змінює життя на краще (ChangerMAN)»; автор книг «Жінки правлять світом», «ПРОДАНО: 30 інструментів з продажів за 30 днів»; сертифікований інструктор «Інтелектуальні карти (MindMapping)» (Великобританія); спікер в бюро спікерів Ігоря Манна, Центр «Він і вона»; ведучий реалістичного шоу «ПоLOVEинки» (Новий канал)
Володимир Науменко

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: